Spor yapan arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar spora başlayacağım..biraz kilo almam gerek ve karbonhidrat tozu kullanmalı mıyım..?..ve ileride de protein tozu kullanmayı düşünüyorum..sizce kullanmalı mıyım..?..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• kilo aldırıcı vitaminler kullabilrisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kilo aldirici vitamin kapsüller var .. onlardan denesen?

0|0
    0|0
    • nasıl temin edecem onları ..?..

• bi eczaneye sor istersen ama istersen önce bi hekime git danis öyle kapsüllerin riskleri de vardir sagliga hem faydasi hem zarari var

• Aminoasit onlar tavsiye etmiyorum sağlığa zararlı. Onu yapacağına bal süt yumurta karıştır iç. Ayrıca herkes kilo alacak diye bir şey yok. Bir doktora görün ve body başla kilo aldırır merak etme.

• hap kullanmalısın protein gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kas yapmak istiyorsan ve herhangi bir yarışmaya hazırLanmayacaksan Aminoasit ve Protein tozu kullanma doğal yolalrdan beslen Süt-Yumurta dene biraz yavas olur ama temiz olur yok ben ille de protein tozu kullanacagım dersen Whey tercih et rahat kilo alırsın

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra spora başla. bu 1 ayda da hayvan gibi yemek ye.. çikolata, cips, yağlı gıdalarla beslen sonra spora başla düzenli beslen.

0|0
    0|0
  • ya bunlar yerine biraz et besleyici meyveler yeseniz

0|0
    0|0
  • Çok disiplinli, uzun ve zorlu bi yoldur kolay kolay yapamazsın. Bakıyorum da hiç bilgisi olan yok burda

0|0
    0|0
  • protein tozu kullanma sakın sakıncalı şeyler olabilir ileride çok sağlıklı değil onlar

0|0
    0|0
  • vücut mu geliştirmek istiyorsun yoksa kilo almak mı?

0|0
    0|0
    • aşırı kaslı olmak istemiyorum ama biraz kilo almalıyım ve biraz da kas yapmalıyım..

• sağol arkadaş..çok faydalı oldu tavsiyelerin..

• aman kullanma ölürsün bitersin biraz daha korkutt cocuguu ...

• tavsiyem: kullanma, daha yavas ama kalici ve saglikli olarak kas yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...