Vücut geliştirmeden anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi? Resimli

Arkadaşlar vücut geliştirmeyle biraz uğraşıyorum.Ne durumdayım?Orantısızlık vs var mı?Extradan tavsiyeleri olan var mı?

link

link

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bana biraz yağ kütlesine ihtıyac varmıs gbı geldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben anlamam valla. ama fena durmuyo hani bir kız olarak hoşuma gitmedi değil. ama biraz kilo alman gerekiyor gibi geldi göbek kısmın çok zayıf

0|0
    0|0
    • 183 77 kg kilo alıp yağ eritmeye çalışıyorum yani çok yiyorum ama salon dışında yağ yakma egzersizleri yapıyorum

• Emeğin karşılığını almak kadar güzel bişey yok :D

• doğru:)

Erkekler Ne Diyor 4

• burdakıler nerden bılsın fitness ya da body hocanın yol gostermesı lazım yardımcı olmuyorsa salonunu değiştir

1|0
    0|0
  • Bu kütle işi kışın oluyo be kardeşim, Kışın basçan en ağırı dayıcan proteini. biraz daha kütle yapmalısın

0|0
    0|0
    • 18 yaşınayım 77 kg +80 yapmaya çalışıyorum

• Hicbisey yok sadece vucudun parcali duruo oda zayif oldugun icin tisort giyip ciksan disari yazin komse vucut var demez .

0|0
    0|0
    • Bro resimde öyle gözüküyo o zaman.Yaş 18 77 kg

• biraz değil hiç uğraşmamışsın bence, safi kemiksin, biraz ye ve ağır basman lazım. bana kısım kısım hangi bölgelerinde kaç basıyosun onları söyle, yardımcı olayım

0|0
    0|0
    • yaş 18 183 boy 77kg birader bende safi kemiksem ne deyim :D Resimden öyle gözüküyodur

• 27

• Benim 18 işte :D Babamında boy 172 95 kilo ama yaşı 50 bilmem anlatabildim mi ?

Yükleniyor...