Sizin de var mı çevrenizde anlasamadıgınız haksızlık yapan patron ya da öğretmenininz ..?

arkadaslar sınıftaki haksızlık yapan bir hocadan müzdaribim...okula herkesin evi yakın.. ben 1 saatlik yoldan gidiorum okula .. bir kaç gün 10 dakika geç geldiğim için bana herkesin önünde bağırdı.. okula hafta da 3 gün gelen öğrencile var hiç sesini çıkartmıo hatta dersi dinlemeyenler.. ben hergün okula gidip derslerimde gereken azimi gösterdiğim halde..hiç kimseye göstermediği bir sinirle bana bağırıo..o günün üzerine okuldan ayrıldım bana mesaj yazmıs sana kızdıgım için gelmeyebilirsin istemiosan hiç gelmeyebilirsin diye.. onun ne hakka var bana gelmeyebilirsin demeye..birazdan tl açıp tüm yaptıgı haksızlıkları yüzüne vurmak istiorum sizce nasıl konusayım

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Vay canına ya öğretmenle mesajlaşıyon he ? garip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim Felsefe öğretmenim ben Sınavda yaptığım onca doğruya rağmen 20 vermesi ve gerekçesi de Babamla tartışmasıymış.

0|0
    0|0
    • yani o kadar sinir oluruorum ki not vermesinden ziyade herkesin içinde bagırması artık agrıma gidio

• Sana tavsiyem okula cep telefonu götürüyorsan ansızın bir kayıt yaparsan anca haksızlığın ortaya çıkar yoksa sen 2. sınıf bir vatandaşsın ( hakaret olarak demiyorum mecazi olarak diyorum ayrıca da siyasi ) müdür seni mi yoksa öğretmeni mi dinler ?

Yükleniyor...