Sürprizlerden hoşlanır mısınız?

Sürprizlerden hoşlanır mısınız?

Kız arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor. Sürpriz parti fikrine kesin karşı. Bazı insanlar hoilanmaz dedi. Kim sürpriz sevmez ki? Siz sürprizlerden hoşlanır mısınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• küçük sürprizlerden herkes hoşlanır ancak bazen öyle şeylerle karşılaşırsınız ki tüm planlarınızı iptal etmek zorunda kalır, günün programları aksatılır. işte böyle sürprizleriden kimse hoşlanmaz sanıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende süprizlerden hoşlanmıyorum çünkü hayal kırıklığına uğruyorum:):) düşündüğüm gibi çıkmayınca sürprizi de beğenmiyorum. sürpriz yapma kabiliyeti tavan yapmış biri olursa neden olmasın!

1|0
    0|0
  • ben çok severim süprizleri ama bunu ona sormana grk yok bence adı üstünde süpriz yani bana sevgilim söylese bende yapma derim bunu bana sormasında gerektircek bişi yok . senin kendinden düşünüp yapman grk

1|0
    0|0
  • Ben bayılırım sürprizlere. Bi erkek bana sürpriz yapsın o an aşık olurum ama daha bulamadım öyle birini.

1|0
    0|0
  • Sürprizleri çok severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kontrol edemediğim olaylardan hoşlanmam. Sürpriz yapılmasından da bu nedenle hiç hoşlanmıyorum. Yani sandığın gibi değil, herkesin süprizden hoşlanacağı diye bir şey yok.

Ama tabi süpriz doğumgünü partisi masum bir süpriz olduğu için sorun olacağını sanmam. Hele ki doğumgünü için daha iyi bir planınız yoksa öyle bir partiye kimse ses çıkarmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...