Haftanin kac gunu spor yapilmaldi?

Haftanin kac gunu spor yapilmald? karin egsersizleri haftanin kac gunu yapilmalidir?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 3-4 gün idealdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 99

0|0
    0|0
  • Hergun spor yapilmaz.

Dinlenmekte sporun bir parcasidir. Kisi kendini dener yorgunluk hissettigi an vucudu dinlendirir.

Yorgun vucuda spor yaptirilmaz.

0|0
    0|0
  • Her gün çalışabilirsin mide, alıştıktan sonra bir problem yok. Ben 4 gün atremanda yapıyorum, artı cumartesileri sadece gidip kardiyo yapıp, mide çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • ben haftada 3 ya da 4 gün yapıyorum birer gün dinlenerek. tabi yoğun olarak yapıyorum. Basit koşu bisiklet vb. hergün azda olsa yapılabilir aslında.

0|0
    0|0
    • bende başladım ama hergün spora değilde işkenceye giriyorum sankiiiii :)))

• Ilk başladığında öyle oluyo.her tarafın ağrıyor falan. Sonra alışıyosun. Bide meyvesini alınca çalışmanın daha bir severek yapıyorsun. Bende öyle yani :)

• yav bugün bir hareketi yapamadım diye hoca bir saat daha çalışcaksın dedi canımı çıkardı resmen :)ama bundan sonra bırakmayı düşünmüyorum çok zinde hissediyorum kendimi:)

• Beslenme ve dinlenme programına göre değişiklik gösterebilir.3 gün ideal diyenlere bakma her vücut için değişkendir bu.

0|0
    0|0
  • musaıt olursan her gun yapmalısın

0|0
    0|0
  • Hergün günde 2 kez !

0|0
    0|0
  • 3 gün yap

0|0
    0|0
  • 3 gün yeni başlayanlar için ideal yanlız bir gün spora 1 gün vücudu dinlendirmeye yönelik

0|0
    0|0
  • mümkünse azda olsa düzenli ve her gün

0|0
    0|0
  • bir ara spor salonuna gidiyprdum. orda haftada 3 gün çalıştırıyodu hocalar.

0|0
    0|0
  • hergun yapıyorum

0|0
    0|0
  • birer gün aralıklarla

0|0
    0|0
  • bi gün çalış bir gün dinlen

0|0
    0|0
  • her gün düzenli yapılır istek olmalı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...