Telefon hattı çekilmedi denilmiş ama...

Arkadaşlar benim size bir sorum olacak.. Biz yeni taşındık eski evimizde kablosuz internetimiz vardı onu bu eve de almak istedik ama türk telekominasyon bu yeni taşındığımız yere henüz telefon ve internet bağlantılarının yapılmadığını en erken 6-12 ay içerisinde yapılacağını söyledi o yüzden vınn aldık.. Oysa şimdi bilgisayarı açıp kablosuz internetlere baktığımda 5-6 tane wifili internet görüyorum bilgisayar yanılgıya düşüyor olmasın diye telefondan baktım onda da görünüyor. Eğer bulunduğumuz yerde internet bağlantısı yoksa komşulardan nasıl internet sinyali alabiliyor olabiliriz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Muhtemelen komşuların daha uzak yerlerde

2- Bulunduğunuz binanın konumunda hat yok.

3- Telekom yanılıyor. Bunu derhal paylaşın.

cut.

0|0
    0|0
    • o kadar uzak yerlerde olsalar sinyal böyle yüksek gelmezdi ama :/ belki ikinci ihtimal olabilir ama bir binanın konumuna hat çekmekte 6-12 ay arasını bulur mu hiç? :(

• Benim bir arkadaşın başına da gelmişti. 4-5 ay oturdular, hat filan çekilmedi hiç, yani baya zamanda alabiliyor. O da vınn kullanıyordu o zamanlar.

En azından sinyal kimden geliyorsa, eğer apartmanınızda wifi kullanan varsa ortak kullanmayı teklif edebilirsiniz.

Araştır yani.

Erkekler Ne Diyor 4

• siz ttnetemi gittiniz yoksa kablolu tv nin verdiği uydu nete falanmı.uydu netin heryerde bağlantı izmeti yok çünkü..

0|0
    0|0
    • ttnet

• ilginç ama bazı sokaklrda hala hat çekilmemiş olabiliyor..halbuki yan sokakta var ama sizde yok işte..

• Onlar kablolu baglanti kablosuz modemdir

0|0
    0|0
  • Vışş abowww aney.

0|0
    0|1
  • Şu anda bildiğim kadarıyla ttnetin erişim götüremediği doğu dışında pek yer yok. Bunu bizden çok çevrendeki komşulara sorarak daha iyi bilgi edinebilirsin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...