Aldatıldım.. herkese +1

Arkadaşlar 1 yıllık bir ilişkim vardı sevgilimin yakın arkadaşı benim yakın arkadaşımla çıkıyordu ve aldattığını öğrenip arkadaşıma söyledim ve sonunda sevgiliminde beni aldattığını öğrendim kızın biriyle öpüşmüş benle çıkarken kavga edip ayrıldık beni yapmadığına inandırdı daha sonra ne boyutta aldatığını anlattı arkadaşım ve sevgilime soğuk davrandım benden ayrıldı ve benim bildiğimi bilmiyor ama içim çok acıyor 1 yılımı verdim boynuzladı ve hala üste çıktı napıcam ben sürekli düşünüyorum yaptığını tokat gibi çarpmak istiyorum yüzüne

Güncellemeler:
kızların resmini beğenmeye başlamış :(

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

• ben de aldatıldım benimki bana arkadaşım dediği 3 senelik sevgilisi var napıyım yurtta yalnız kaldım odadakilerle anlaşamıyom senle de bişey yapamıyoz izin ver o kızla yarım saat muhabbet ediyim dediği kızla sinemaya gitmişti öğrenince yıkıldım ben sonra affettim koşunca peşimden ama üzerinden 1.5 sene geçti ona hala zerre güvenim yok teli bende kalmış mesela bugün karıştırdım tek tek bişey var mı benden sakladığı diye bence affetme ben affettim ama 1 ay üstüme titredi sonra hiç takmamaya başladı beni

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 yılını mı verdin :)))))))))) kızlar büyüyün artık ya ulan millet 40 senesini veriyor birbirine 40 sene mi verdim demiyor siz neyin kafasındasınız kızlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sende onun arkadasıyla çık ona dersin ben senden hoşlandığım için aranızı bozdum dersin o kız seni haketmiyo dersin

0|0
    0|0
  • Sana dönerse de ki hangi tende unuttuysan beni, onda mutluluklar.sadece bu. ve sakın üzülme acı çekmesi gereken kişi sen değilsin.

0|0
    0|0
  • Hicbisey yapma biliyorum uzgunsun biseyler yapmak rahatlamak istiyosun ama boşver. Yaptığı pislikle kalsın aklı başına gelince aramaya yüzü olmasın pisliğin.

0|0
    0|0
    • sorun şu ki beni aldattığını bildiğimi o bilmiyor yemin ettim ona söylemeyeciğme

• Layiksin olacaktı..

• o benden ayrıldı bile ve kızların resmini beğenmiş hep :(

• aldatılmakkk çok acı :( benimki bana kendisi söyledi düşünnn off bende onun yüzüne yüzüne söyledim ama cevap vermiyorlar yüzleri olmyor merak etme :( çok zor bendeşu annefes zor alıyorummm nasıl geçecek bilmiyorumm

0|0
    0|0
  • nalet olsun! hepsı aynı:( oldurmek ıstıyorum onu ama yınede sevıyorum...

0|0
    0|0
  • gel bir çay içelim aynı durumdayım senin kadar vahim olmasa da

0|0
    0|0
  • senşn adın selamamı

0|0
    0|0
  • yemin mi ettirdiler vay benim salak kızım. yemini bozunca yapılacak şeyleri öğren ve git yüzüne vur vur ki anlasın ne kadar mal olduğunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...