Fenerbahçe nin lig de tek başına at koşturması ile ilgili düşünceleriniz ?

Fenerbahçe nin lig de tek başına at koşturması ile ilgili düşünceleriniz.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• soru başlığın süper olmuş. fenerbahçe kafasına göre oynuyor birinci biziz ikinciyide biz belirleyeceğiz:))

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yine de öyle istikrarlı bir takım olmadığınız için ve en önemlisi bu sezon sizin lehinize neler olup bittiğini bildiğimiz için şampiyon olmanızda bir sakınca yok sonuçta sizi baştan şampiyon ilan edenler vardı ama gelecek sezon böyle bir şey olmayacak hatta daha erken konuşmak gerekirse derbiye hazır olun

0|1
    0|1
    • bazı gsliler fener bu sene haketti şampiyonluğu derken sen çıkmış olup bitenler var diyorsun sendemi işin içindesin yoksa derbiye hazırızda drogbaya söyleyin bastonuyla topa vurmaya çalışmasın :)

• Bundan sonra susmak düşer değil mi..

• tebrik ederim umutbulut ama susup susmıcama sen karar veremezsin.

• soru başlığı süper :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dimi ama böle zevki olmaz GS gibi rakibinin sahaında son maça ümitlerini bırakcanki öyle daha zevkli 55 bin taraftarının önünde bölesi sarmıyo doru diyon 1453 :)) GS nin bu sene 2. olması lazım CL açısından malum lig araç 1453 ;) He bide Türkiye kupasını alsak fena olmaz :)

0|1
    0|0
    • hayla kupa ilemi avutuyorsunuz kendinizi tabi avutucak başka birşey yok zatende Fenerbahçe en kötü sezonlarında şampiyonla oynadı :)

• Fenerbahçe 6-7 senede bir Şampiyon oluyor zaten bırakalımda bu senede Şampiyon olsunlar Şampiyonluk kutlamak sizinde hakkınız:)

0|2
    1|1
    • sen dilmiydin 4 yıldızı bu sene takıcaz diyen nolduda umutların söndü :)

• Habere gir bak adam tapusunu almaya çalışacağım stadı Fenerbahçenin kendi malı yapacağım diyor

• biz arsayı dil stadı söylüyoruz stad tapusu Fenerbahçenin stadın arsası ise devlete ait .

• Takımı için mücadele eden oyuncuları severim. Fanatik bir galatasaraylı olarak şöle bakıyorumda fenerbahçe şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor , Son dakika gollerle kazandınız, yok şu şöleydi falan dersem yakışık kalmaz , adam çabalıyor en azından .

0|2
    0|0
    • helal olsun yengeç katılıyorum kesinlikle :)

• Webomuydu , yoksa sow mu kaçırdığı golde ağlayan pek hatırlayamıyorum ama , o gün anladım ki fenerbahçe harbiden şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor. Oysa ki tam tersi burak yılmazın ağlaması gerekmez mi ? kaçırdığı goller yüzünden belkide ligde başa baş mücadele ediyorduk .

• belki puan farkı 6 ya da 8 olurdu haklısın burak yılmaz o kadar gol kaçırıyor doğal olarakta maçı gs kaybediyor son dakikada kayseri geliyor gol atıyor atamayana atarlar gibi birşey sow du sow şimdi sizde olsa belki puan farkı çok değildi.

• yıllardır kendini yırttı bunun için . şike yaptı tehtit etti. çifrkefliğin kralını yaptı. başaramadı. bu sezonda al senin olsun dediler fenere . içinde hasret kalmış bir duyguydu . bu senede öyle olsun.

0|3
    1|4
    • Drogba: eğer bir takım diğer takıma 9 puan fark atıyorsa ben ona ezeli rekabet demem; çünkü ezeli rekabette 9 puan fark olmaz haklısın.

• evet böylesi atışmalar zevkli oluyor. fenerbahçeyide tebrik ederiz. bir gs li olarak. hakkınızdı bu sene. seviyeyi koruduktan sonra böyle atışmaların hiç bir sakıncası yoktur.

• kesinlikle katılıyorum dostum teşekkür ederim.

• Bu sene BeSİKTASA oynanan hakem hatalari ve 5. Haftadan sonra haftalarca kalbimiz olan taraftardan ayirmak bizi yaristan kopardi

0|0
    0|0
    • yine Fenerbahçe puanda önde olurdu .

• Ölünceye kadar unutulmaz :) evet son senelerde mağlubiyet artti.Bu sezon olimpiyat taki mac sezonun en keyifli maci olacak

• hatta sayılardada öne geçtik :) Fener Beşiktaş olunca çok zevkli geçiyor heleki iki takımda tam kadro olsa o zaman keyfe keyif :)

• Beşiktaşın sezon başında efsane bir başlangıç yapmasının ardından Beşiktaşa oynanan adice oyunlar sonrasında fırsatı çok iyi değerlendirdi fenerbahçe . yanlış anlaşılmasın fenerbahçe haketmedi demiyorum sonuna kadar haketti ama beşiktaşa çok büyük oyunlar oynandı.. yazık her sene sakatlık seorunuyla uğraşan kulübe bu kadar şey yapılmaz .

0|1
    0|0
  • diğer takımların çok formsuz olduğundan yalnız kaldı

0|1
    0|0
  • Güzel olan şampiyonluğu arenada kutlayacak olmamız onca taraftarı çılgına çevirecez zaten taraftar yönetim ve manciniyi istemiyor gelecek olan mağlubiyetle galatasaray iyice çökecek :D

0|1
    0|0
  • Şampiyon fenerbahçe

Başka düşüncek bir şey yok... :)

0|2
    0|2
  • Hızlı giden atın *oku seyrek düşer.

0|1
    0|1
  • o degılde exper puanım nıye boyle oldu lan :/

1|1
    0|1
  • Beşiktas üzerinde oynanan oyunların sayesınde yoksa bu sene şampiyonluga ilerliyorduk

0|0
    0|2
  • kesinlikle güzel at koşturuyor dünde karakterde kazandılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...