1 Nisan şakası yapan-yapmayı düşünen-yapılan var mı?

Evet arkadaşlar 1 Nisan şakası yaptınız mı? yapacak mısınız veya size yapıldı mı? Geçen sene aldığım ve 1 nisanda sevgilimin suratına yumruk attırdığım mekanizmalı yumruk eldivenini dolabına koymuştum. açtığında suratında patlamıştı ve 1 hafta aralıksız gülmüştüm. Hatun üşenmemiş, o günü unutmayıp oyuncağı saklamış ve bu sabaha hazır hale getirmiş. Sabah dolabı açtığımda ise suratıma değil, bacak arama ölümcül bir yumruk geldi adeta baygınlık geçirdim yerlerde ve bırakın kaldırmayı, karşımda kahkahalar atıp bir de olay anını videoya çekmiş. dk başı izleyip izleyip gülüyor yani canımın acısına mı yanayım yoksa o videoyu sildiremediğime mi yanayım bilemedim. siz de anlatın bugünkü veya geçmiş yıllardaki 1 nısan olaylarınızı :)

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 Nisan diye özellikle şaka yapmadım, yapmam da.

Yapıldı bana saçma şeyler ama.

0|0
    0|0
    • bu kadar büyük bir şaka inan ben de beklemiyordum ama fena oturdum aşağı :) anlat seninkine de gülelim işte?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 nisana özel şaka yapmam. yapmadım . şakanın günü mü olur. keyfim yerindeyse her gün yaparım cuma günleri bile :))

0|1
    0|0
  • ülke bölünmenin eşiğine gelmiş, doğu sınırımızda bildiğimiz savaş çıktı, suriye her gün bir tane füze sallıyo türkiyeye, bizim gençliğin uğraştığı şeye bak

0|0
    0|1
    • iyi git savaş o zaman kardeş bu sitede işin ne? burası makara sitesi yani siyaset konuşmak istediğimde başka platformlardan yapıyorum bunu. elimden bir şey gelmediği zamanda da kendime eğlenmeyi mi yasaklayayım? bu şekilde vicdanım rahat mı edecek?

• hangi platformda olursan ol kafan zihniyetin 1 Nisan kafası işte

• tamam kardeş benim kafa 1 Nisan sen git suriye'ye savaş işte fazla dolanma buralarda.

Yükleniyor...