TOMALAR Ankarada YSK önünde bekleyen seçmenlere saldırdı !

Türkiye geziden daha büyük bir gerginliğe gidiyor...Şu anda tomalar ankarada ysk önünde bekleyen seçmenlere saldırmaya başladı.Sokaklar karışacak çünkü oyların yeniden sayılmasını engelliyor akp.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• işte yine bir kez daha demokratik protesto hakkını kullanan halka saldırdılar. gördünüz canlı yayında ben de gördüm herkesin gözü önünde sadece orda bekleyen, ellerinde ne molotof ne taş hiç bişey olmayan insanlara saldırdılar. şimdi savaşa tekrar hoşgeldin akp, bu akşamdan başlamak üzere çıkacak olan savaşa hazır olabilirsin.

3|7
    0|7
    • biz uyarmıştık ama akp seçmeni bu saldırgan tavırların devam etmesi yönünde oyunu verdi.geziden daha büyük olaylar görünüyor

• yok onlar lise 2 terk gençlik

• akp bu ülkenin öz değerleriyle dalga geçiyor. terörü bitirdik diyor. NE VERDİN LAN LAVUK ONU AÇIKLA BİZE NE VERDİN KARŞILIĞINDA. cahil embesiller akp size yutturabilir o açılım saçılım yalanlarını ama bize yutturamaz. teröristle işbirliği yapan vatan hainleri sizi. Kemalist manifestonun en tepesinde yazar Milliyetçilik ve Ulusalcılık. sen mhp li seçmene yalaka diyemezsin aponung*tyalayıcısı. ne yaptığının bilincinde olarak oy veriyor en azından, cahil cühelayla aynı kefeye konulamaz asla

Kızlar Ne Diyor 9

• İzliyorum şu an..

Ne günlere kaldık, yazık.

YSK görevlileri "içeride emniyet görevlileri var, rahat olun" diye açıklama yapıyor. Oradaki bekleyen seçmene saldıran da aynı emniyet. Trajikomik bir ülkeyiz.

2|6
    1|4
    • hükümet bile polise güvenmiyor binlerce polisi görevden alıyor biz niye güvenelim.Bu kadar basit.

• İzliyorsun değil mi? Bozkurt işareti yapanlar CHP'li seçmenlerle birlikte slogan atıyor.

Bir gün biri şu manzara yaşanacak deseydi hayatta inanmazdım.

• söz konusu vatansa gerisi teferruattır sözü bugünler içindi sanırım.bursa nutku gereken birleşmeyi sağlıyor zaten link

• Boşa çırpınıyorlar. Sahtekarlıkları çıkacak ortaya

2|6
    0|3
  • o müdahale tabii ki yasal değil. halkın orada bekleyip hakkını savunması yasal. bu terste bir işlik var yani. polisin, devletin kanun için çalışması gerekmiyor muydu? canı cehenneme hepsinin. Allah ıslah etsin inşallah. gezide durmayan halk şimdi mi duracak? Ankaralılar? boş versene.

1|4
    0|1
  • akp direnmeyecek bu kadar ki olaylar çözülsün.

uzlaşma yoluna zor gider bu iş, sonu hayır olsun ne diyelim

2|3
    0|1
  • Aynen rahatsızım dıye gıdemıyorumşu anYSK ya :( yolsuzluk haksızlık hukuksuzluk diz boyu.. Pes artık..

1|4
    0|1
  • Oylar tekrardan sayılacakken CHP nin hile karıştırmayacağını nerden bileceğiz acaba? Hep AKP suçlu zaten CHP MHP melek melek(!) :P Demokrasiye darbe yapanlardan bıktık artık. Hala kabullenemediler. Elektrik kesintisi olan şehirlerde hep CHP ve MHP aldı, birtek gaziantep de AKP aldı, o kale zaten AKP nin. kimin hilekar olduğu belli zaten. Demokrasi ile kazanamadılar zorbalıkla kazanmaya çalışıyorlar hainler!

1|0
    0|2
    • Ahaha. Bayağı gülüyorum. Kendi halkınada hain de size anca böylesi yakışır.

• Sen öyle san sen öyle san :)))

• İstersen bir de sen dene araştırmayı ha? :)

• normaldir burada

0|2
    0|1
  • Haftalar öncesinden bu propaganda yapılmamış olsa samimi bulacağım gösteriyi ama face o kadar paylaşımdan ve daha seçim olmadan önce yapılan paylaşımlardan dolayı samimi bulmuyorum,haberlere bakmadım ayrıntıyı bilmiyorum ne tür bir kargaşa var ama gençlerin piyon olmaması tek temennim...

0|0
    0|0
  • Yahu su an ysk da oy yok pusula yok. Bunlar ilce secim kutullarinin deposundalar ve depolar 24 saat polisler tarafindan korunuyor. Ysk onunde beklemek gereksiz ve sacma. Ben ysk da calisiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Oradaki insanlar, içlerinde bende dahil olmak üzere, iki gündür uykusuz ve aç bir şekilde sadece millet iradelerinin sandığa yansımasını istiyoruz. Sen zaten insanların kullandığı demokratik iradesini sandığa yansıtmamışsın ama birde o insanlara eziyet ediyorsan bunun sonucuna katlanırsın.Biz orada küçük diktatörün kellesini istiyoruz çünkü polisiyle, bakanıyla, hileyle hırsızlıkla bize ait olanı bizden çalmak istediler.

Biz cebimizdeki paraları ayakkabı kutularında görünce sessiz kaldık sokağa dökülmedik çünkü bizim için para kağıt parçası onun mücadelesini önemsemeyiz paraya tapmayız. Ama birileri bizim şerefimizi onurumuzu oyumuzu çalıyorsa bu şerefsizliği onların boğazında düğümleriz. Sana bir şey söyleyim oradaki insanlar Berkin Elvan gösterilerindekilerine , gezi parkındaki yoldaşlara benzemezler ysk dan ya adalet çıkacak ya da çok kötü sonuçlar doğacak.Ben Ankaralıyım iyi bilirim başbakanlık sadece bir kaç metre uzakta eğer küçük diktatörlerine kıyıp düşüremezlerse büyüğünün kellesine talibiz.

Vatan için uykularınız kaçıyorsa devrim başlamış demektir. Uykumuz kaçtı ya adil olacaklar ya da sonuçlarına katlanacaklar. Başkalarının efendileri bizim hizmetkarlarımız bile olamaz. Biz Mustafa Kemalin Askerleriyiz.

0|2
    0|1
    • çok güzel özetlemişsin.Aklı olan akp li kaldıysa uzlaşmacı davransın.Yoksa bu gidişat herkese zarar verecek.

• link

link

İşiniz gücünüz bahane daha paylaşayım mı :) ?

chp'ye oy verenler

1) chp'den rüşvet alanlar ve yalakaları

2) chp yanlısı ve tanıdıkları

3) cahiller

4) çoğu zengin varoşlar

5) Atatürk'ün partisi diye ezbere oy verenler

6) Siyasetin ''s'' sini bile bilmeyenler.

7) İftiracılar

8) Yenilgiyi hazmedemeyenler

9) Lise ve Üniversite gibi ortamlarda hocaları ve çevrelerindeki tanıdıkları tarafından akılları çelinen gençler.

Kabullenin AKP her zaman kazanacak çünkü chp gibi hırsızlık yapmıyor iftira atmıyor kürt, laz, ırkçılık ayrımcılığı yapmıyor.

AKP'yi kötülüyorsunuz AKP yokken yüzlerce, binlerce şehitler verdik AKP geldi pkk diye bir şey kalmadı. Eski başbakanlar ülkeyi soyarken İsrailliler karşısında sus pus oluyorlardı, Recep Tayyip Erdoğan öyle yapmadı ! Sürekli gelişiyoruz moderleşiyoruz. Eğitim, ulaşım, askeri güç, ticaret, asgari ücret vs. say say bitmez daha ne yapmasını istiyorsunuz ? Tüm dünya takdir ediyor siz ve Türkiye düşmanları kabullenemiyor. Zaten bir siz akıllısınız Türkiyenin %50 si cahil demi. Gene kabullenmeyeceksiniz gene duymamazlıktan geleceksiniz ama bu böyle devam edecek kıyılarınızı son savunuşunuz bir daha ki yerel seçimde görüşürüz.

İlk örnek

İzmir; Alt geçiti sel olur buna müdahale yapılmaz, yollar köstebek çukuru yine bir şey yapılmaz, her yer su toplamış, yollar çöplük olmuş Türkiyenin en rezil İli olmayı garantilemiş hatta en rezil ili olan İzmir hayla chp'yi tutuyor ne diyelim siz b*klu suları içmeye devam edin eziyet çekmeye devam edin chp sizi soysun İzmir ve diğer il/ilçelerin paralarını cebe atsın sizde chp'yi savunun acıyorum size.

0|3
    1|2
    • chp mi atıyor para

benim annem 12 saat çalışıp bin tl maaş alıyorsa o .c çocuğu 7 gemisi varsa bir ülkede ekmekten vergi alınıp pırlanta atasay akrabasına ait diye %0 vergi ise bu avrupada en çok vergi alınan %61 pırlanta ise ben susmam konuşuru akp geldi pkk kalmadı diye bişey yok 11 il nasıl gitti sanıyorsun van falan ? artık başladı dönüşüm süreci

• asgari ücretle çalışan bazı insanlar(senin zihniyette)her yıl 2-3 iş değiştirip üstüne yılda 2-3 ay iş aramakla geçiniyor şimdilerde!yine de"eskiden iş yoktu diyen gerizekalılar var!oku araştır!ne adamlara kaldık yaaa suriye ile savaşmaya da sen gidersin ben sigaramı içerim!

• bu arada parti tutmuyorum,ama akpli olmayan herkesi düşman görüyorsan faşistsin iyi düşün...biz değil!

• alın sıze cocunlugun azınlıga tahakkumu! alın sıze ılerı ınsan hakları! alın sıze demokrasi!

bu mılletın hayrına degıl bu gıdıs,nasıl gormez gozler aklım almıyor! balık yıyın balık!

0|2
    0|1
  • ak kediler iş başında.

1|4
    0|1
  • Ya salak salak bir bok bilmeden ortalığı karıştırmayın.

Mansur yavaş 'ın yaptığı açıklamayı oku önce.

Adam diyorki YSK ya başvuru şuanda yapmıyacağız.

Önce ilçe seçim kurulu sonra il daha sonra YSK ya müracaat edeceğiz.

Kimsenin kimseyi engellediği falan yok. Eğer bir engelleme olsaydı o sokağa dökülen teröristleri sıraya dizerdi akp.

1|1
    0|2
    • Sokağa dökülen teröristler sizin deyiminizle 'çapulcular' mı oluyor? Eğer öyleyse yazıklar olsun sizin gibilere.

• tayiibin oğlunun gemilerinin israil limanında ne işi var sen onu sorgula.yahudi ödülü almış bir başbakan

• Herkes sokağa çıkmayın uyarıları yaptı, sandığı bekleyin dedi, sandıklardan hile çıktı.. AKP kendi kaşındı!

1|2
    0|2
  • Yasaklar ülkesine hoj geldınız beya

YAZIKLAR OLSUN

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

0|3
    0|2
  • her zaman her şeye karşı çıkan insanların hakketigi neyse şuan o oluyor.ayrıca oyların yeniden sayılmasıda engellenmiyor.uydurma haberlerle gelme adamın mansur yavaş bile bunu söyledi.O rada kaos çıkarmaya çalışanlar beyefendice yenilgiyi kabul etmeleri geregirken köpekler gibi havlamayı tercih ederlerse yapılan az bile kalır

0|2
    1|7
    • köpekler itaat eder.

• siz laftan anlamıyorsunuz,ülke karışınca neye yol açtığınızı anlarsınız.

• soruyu soran kişi hep ülke karışınca ülke karışınca ezber gidiyorsunuz nedense karışmıyor :)

• Artık bu işin b...ku çıktı iyice afedersinizde ülke nasıl bir hale geldi yazık..

0|1
    0|4
    • ülke daha bir kaosa girdi.adam hala inine gireceğiz şöyle yapacağız böyle yapacağız diyor.İnsan bir birleştirici konuşur.Bu olaylar artacak görünüyor.Hükümet geziden beri ülkeyi yönetemiyor zaten bu saatten sonra ülkenin gidişatı karanlık

• sokakları karıştıran her zaman katil polis ve amirleridir . yolsuzlukla başa gelenler hırsızlıkla yoluna devam ediyor ama direnen bir gençlik olduktan sonra defolup gitmeleri yakındır

0|1
    0|0
  • melih gökçekten önce Ankarada germiyanoğulları vardı :)))

0|2
    0|0
  • Ohhhh iyi olmuş :D Oylar niye yeniden sayılsın* ne mal adamlarsınız ya . Adam Koymuş geçmiş kaybedince hemen tekrar sayılsın. Ulan bu chpliler varya cok komikler ya :D

0|1
    0|2
  • Kesin bilgi geçmedikçe hiçbir şeye inanmam.Her iki tarafta amaçları için yalan bilgi yaymaktan asla çekinmiyorlar.

0|2
    0|0
  • ben artık düşünmekten vaz geçtim kardeşim bu millete az bile...bu hırsız bu soysuz bo o* çocuklarını siyaset haritasından silmemiz gerekirken kendi içimizde bölünmüşüz. allah hepsinin belasını versin.

0|3
    0|1
  • şunu herkes öğrensin; orda toplanan halk izinsiz bir şekilde toplanıyor ve yeri geldiğinde yol kapatıp gecenin bir saatinde bağırarak eylem yapabiliyorlar. ben onların düşüncelerini tasvip etmiyorum ama neden gecenin o saatinde gürültüye maruz kalıyorum yahut hangi hakla benim yolumu kapatıyorlar? eğer eylemler izinli olursa polis trafiği vs yönetir ama izinsiz olunca polis benim ve benim gbi düşünenlerin hakkını savunuyor ve sonuna kadar arkasındayım polisin ! şunu da bilin ki polis kimseye durduk yere saldırmıyor!

0|0
    0|2
    • niye binlerce polis görevden alındı madem kimseye durduk yere saldırmıyorsa.geçelim bunları

• polisler görevden alındı derken? 17 aralığa bağlı olarak bir dünya polis görevden alındı, onun dışında kafasına göre hareket eden polis zaten alınsın, üstten emri olmayan hiç bir polis ne gaz sıkabilir ne su sıkabilir. onları savunmuyorum kesnlikle

• Allah aşkına bak kaç kişi şurda araştırıpta konusuyor ? herkes bı tarafı arastırıyor kötüyse kötüyü iyiyse iyiy nıye ıkı tarafıda arastıran yok ? nıye herkes egosuyla hareket edıyor? ben kımseyı savunmuyorum sadece sıze soruyorum

0|0
    0|0
  • Ya kardeseşim oturun evinizde ,ortamı germeyin,seçim bitti ,gezi olaylarında birşey kazxanılmadı,bu huzursuzluk üretmeler yemez artık,akp seçimdelede darbeylede inmez.aksine arkasındaki milletle güçlenerek çıkıyor.hıııım akp nezaman biter.anca chp ve mhp,ak partiyle fazla oynamaz ona tuzaklar kurmaz,halkla barışırsa ,akp ozaman düşer.

0|1
    1|3
    • gezide korku duvarlarını yıktı Türk gençliği.Sen gezinin getirilerini kavrayamamışsın.Merak etmeyin biz sizinde hakkınızı savunuyoruz sadece kendimizin değil.Halka tehditler savuran lider kim sen çok karıştırmışsın kardeş tayyibin sözlerini döşetme şimdi buraya.uğraştırma bizi.halkıyla barışması gereken tayyip ama o şans gezide kaybetti.

• Evet polisin şiddet kullanmasına karşıyım,geziyi alet edip marjinallarin devreye girmesini eleştirmeyenlerede karşıyım.elbette tayyip erdoğanın hakarete varan sözlerini tasvip edemem ama.ondan özür beklemek ve bu özürde diretmek niye kardeşim.

• marjinalleri herkes eleştiriyor.eski iç işleri bakanı bile ses kaydında itiraf ediyor.Adamlar sadece bildiri okuyup dağılacaktı etmeyin başbakanım dedim dinletemedim diyor adam.artık özür beklemiyor millet yargılanmasını bekliyor.

• Bi kurtulamadınız toplanıp sokaklara çıkma huyundan hala homosaphians hala homosaphians

0|2
    1|4
    • sen yüce Atatürk'ün bursa nutkunu bir oku link

• Emin ol kanunlar uygulansa, kimse sokağa çıkmaz. Biz hakkımızı ararız.

• protesto haktır..haa taşlı sopalı değil...hem ak gençliğe niye polis bişey demio palayla saldırdılar oysa?

• DAİMA İLERİİİ!İLERİİİ!HÜLOOOOOĞĞĞ!Hay ..bıdırınına koyaaam ileri diye diye tikildik"ileriiii ileriii drineeee!:S oha yaaa:S

0|1
    0|1
  • Şunu açıkça söyleyim;Ben CHP li değilim ve seçimlerde hiç bir partiye oy vermedim.Hiç bir partininde seçmeni değilim.Şunu açıkça ifade ediyim,bunca yıllık yaşamım boyunca bu ülkede yoksulluk ve yolsuzluk her zaman vardı,ama AKP iktidarı döneminde tavan yaptı.Şimdi gelmiş birileri IMF ye olan 50 milyar dolar borcun kapatıldığını söyleyecek,iyi de şimdi 600 milyardan fazla dış ve iç borç var,onları kim kapatacak?Peki,bir kısmı tapelere de yansıyan ve çalınan milyar dolarlara ne diyeceksiniz?Bu ülkeye 12 yıldır,yaklaşık 1.5 trilyon dolar para kaynağı girmiş,karşılığında söylenenler açık: İnşaat,Toki,yol,Marmaray başka?Yahu bunları yaptıysalar bunlar yandaş şirketlere ve kendilerine para kaynağı sağladılar,başka?Bu ülkede yoksulluğun,işsizliğin had safhaya çıktığı bir dönemden geçiyoruz.Ülkenin doğal güzellikleri ve yaşam alanlarıda,ranta peşkeş çekilmiş durumda.İnsan hak ve özgürlükleri ayaklar altına alıp çiğnenmiş durumda,son 12 yıldır kadınlara karşı işlenen cinayetler %1400 artmış yani 14 kat.Bir düşünür aynen şöyle diyor "Celladını, kurtarıcısı olarak gören bir toplum,kasabın bıçağını yalayan,aptal danaya benzer".Şu anda seçimlerde bizzat AKP lilerin karışmış olduğu 1400 küsür hile ve şaibe tespit edilmiş durumda,bunların seçimle gitmeyede niyetleri yok.

1|1
    0|0
    • ne kadar güzel özetlemişsin.anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az

• yenilgiyi kabullenin artık.chpnin herşeyi yalan milleti sokağa dökmeye çalışıyor feto klavuzluğunda.Yüzde 40 ın altında oy alırsam istifa etcem dedi kılıcdaroglu sonradan da istifa etmiyorum dedi.Böyle kaypak adamlara hükümet vermez millet.

0|0
    0|1
    • kılıçdaroğlunun o sözünü bir link ile atar mısın

• akp %50-60 larda geziyordu

• yıllarca akp ile beraberdi cemaat,eğer cemaat chp ile beraber olsaydı birçok yeri alırdı.cemaat sandığından da güçlü...ama genede bunu düşünerekten chpye vermedim...keşke verseymişim...

Yükleniyor...