Sivilce izleri ve lekeri için kullanıp işe yaradığını gördüğünüz krem var mı?

Araştırma yapınca sivilce lekeleri ve izleri için şu krem ve merhemleri kullananlar var. Anladığım kadarıyla hepsi soyma işlemi gerçekleştiriyor. Bu ürünlerden kullanıp faydasını gören veya hiç işe yaramadı diyecek olan var mı?

Not: Sorum sivilcelere faydala mı değil, izlere ve lekelere faydalı mı?

1.Madecassol

2.Eritretin

3.Isotrexin

4.Azalderm

5.Expigment

6.Tretin

Güncellemeler:
Bu ilaçlardan birini kullananlar veya bu tarz bir ilacı kullanıp "izler için faydasını" gören yorum yazarsa sevinirim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• krem değil bi sabun var seba bed diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim bir kız arkadaşın yüzü mayın tarlası gibiydi , bir krem kullanmıştı adı da Isotrexin ,1 ay gibi bir süreyle yüzü tertemiz pürüssüzleşti.Tabi kişiden kişiye değişiyor , doktor kontrolunde verilmesi gerek.

0|0
    0|0
  • salyangoz ile ilgili bi krem var onu al gecer :d

0|0
    0|0
  • Krem değilde tonik işe yarıo sanki :)

0|0
    0|0
  • 1 bence..diğerleri soyuyor uzun dönemde yine faydalı..

0|0
    0|0
  • şuan eline yeni geçen sinoz kremi var.bugün başladım:)

0|0
    0|0
  • hacı şakir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eritretin kullanmıştım bir süre önce bir kaç sivilceyi hafifletmişti sadece ben pek etkisini görmedim. clindoxyl diye bir ilaç verdi geçen gün doktor 3 gündür kullanıyorum bakalım bu nasıl etki edicek..

ayrıca izler için ayva çekirdeği maskesi var kendin evde kolaylıkla hazırlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Havyar özlü kremlerin birebir olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • Dermoday veya sinoz salyangoz kremi

0|0
    0|0
  • Eritretinle Nadixa birlikte işe yarıyo biri soyuyo cildi diğeri nemlendiriyo.

0|0
    0|0
  • isotrexin jel olan dımı?aman allahım sakın kullanma derım oyle bır kasıntı yapıyorkı..

bence bılmıyorum sen bılırsınde bıtkısel yollar kullanabılırsın daha yararlı

0|0
    0|0
  • hiç birini kulanmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...