How I Met Your Mother'ın Finali

Türkiye'de en çok izlenen iki yabancı dizi How I Met Your Mother ve Game of Thrones'muş araştırmalara göre, KızlarSoruyor'da da öyle olduğunu düşünüyorum ve final hakkında yorumlarınız neler? Genel olarak final(tabii ki) beğenilmedi. Buradan sonrası benim yorumum ve SPOILER içerir:

Gerçekten şu finali yazarken senaristler neyin kafasındaydı çok merak ediyorum. Finalin tek ama tek güzel sahnesi Barney'nin kızıyla olan sahnesiydi. Barney ve Robin'in ayrılması ve sonunda sanki hiçbir şey olmamış, dizi anne hakkında değilmiş gibi seyirciyi salak yerine koyup Robin ve Ted'i yeniden birleştirmeleri korkunçtu. Naptınız şimdi siz ters köşeye mi yatırmaya çalıştınız insanları? Zaten annenin öleceği hayranların aylar önce tahmin ettiği bir şeydi de hiç kimse bunu gerçekten yazarak finali mahvedeceğinizi düşünmüyordu.

• Beğendim
    50% (2)50% (1)50% (3)Oy Ver
  • Beğenmedim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 9 yılımı harcadım bunu izleyerek
    25% (1)50% (1)33% (2)Oy Ver
  • İzlediğim yıllara yazıklar olsun
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beğendim diyenler tekrar düşünsünler bence :P
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• şimdi izliyordum bitsin tekrar yorumlarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dediğin gibi keşke anneyi öldürmeyip Robin'le Barney'i de ayırmasalardı. Normal mutlu sonlardan farklı olmak istemişler ama olmamış. Barney'in kızıyla olan sahnesine bayıldım resmen. Ciddi ciddi duygulandırdı Barney reyiz. Çok severek takip ettiğim bir diziydi. Final yapmasına üzüldüm açıkçası.

1|0
    0|0
  • Uzun versiyonunu bekliyorum

0|0
    0|0
  • 9 yılımı harcadım bunu izleyerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...