Kaç tane şınav çekebiliyorsunuz?

Günde kaç tane mekik çekiyorsunuz? Evde mekik çekmeye başlayacağım,kaçtan başlayayım? Mekikte kollarınızın pozisyonu nasıl?

0|0
628

En İyi Erkek Görüşü

• 2 parmak üzerine 50 falan.

0|0
    0|1
    • En iyi cevap seçmediğim sorulara en iyi seçiyordum.demek 2 parmak üzerinde50 vaov

• 75 kiloyum 186 da boyum.
      Önce bileklerim üzerinde çekmeye çalışırdım, sonra da parmklarımın üzerinde durmaya çalışırdım...Yavaş yavaş alışılıyor.Ama bu birkaç yıl önceydi rtık aktif sporcu değilim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Soruda sınav var içerikte mekik :)

Askerden sonra arttirmis olsamda 31 tane cekiyorum tek sette

Mekik ise 31x2

0|0
    0|0
  • tek seferde 62 tane çektım en fazla ondada kollarım bitti

1|0
    0|0
  • Mekik sayı ile çekilmez, bunu bütün profesyonel bodyciler bilir.

Vücut seviyesine göre, 4 x max & 8 x max arasında değişir ve farklı mekik varyasyonları ile desteklenir ve iki elde ağırlıklar kavranır.

Şınavında tek bir türü yoktur, ana çalışan bölgeye göre farklı şınav varyasyonları vardır ve bunlar uygulanır.

0|0
    0|0
  • Kız dediğin mekik mi çeker be. Ben hiç durmadan 150 mekik çekebilirim. Hiç durmadan 40 şınav , 35 barfix çekebilirim. Ayıptır söylemesi çok pis sportmenimdir. Ama bence sen kaslarını sertleştirecek sporlar yapma. Yazık etme yumşak vücuduna <3

0|0
    1|5
  • şınava onla başka,mekiğede karnın ağrıyana kadar, düzenli yaparsan her gün bu sayı artacaktır.

0|0
    0|1
  • Normalde kollar 90 derece açıyla omuzlarına gelmesi gerek doğru olanı diye biliyorum. 3 x10 la başla zamanla arttır bence. Ben 400 mekik yapıyorum günde değişik şekillerde tabi. başarılar :)

0|0
    0|0
  • onbes :)

0|0
    0|0
  • 50 3 set şınav toplam mekik hareketleride 700 sadece düz mekik değil.İçinde 4 hareket var 100 tekrardan bazıları sağlı sollu :D

0|0
    1|4
  • yorulana kadar çekme az sayıda 4 set olarak çek setler arası 1 dk dinlen

0|0
    0|0
  • ömrüm çekmekle geçiyor zaten

0|2
    0|0
  • spor yapmayı bıraktım şimdilerde 40 50 çekerim fakat çok zorlanırım.. spor yaparken 80 i geçiyordum

0|0
    0|0
  • 40 tanecixxx

0|0
    0|0
  • hergun 10 dk cekiyorumm sayisini bilmiyorum tabi dinlenerek 30 snyelik molalarla tek tip sinav degill tabi

1|0
    0|1
  • 700 tane çekerim :D

0|0
    0|1
  • Şu an askerde iken aldığım kilodan dolayı samimi tek seferde 25 çekerim

Askere gitmeden de düzenli spor yapardım Askerde düzenli 3 çarpı 150 çekip 2 çarpı 50 mekik balfiks de çok iyi değildim ama 15 20 fazlası yoktu

0|0
    0|0
  • mekiği ard arda 30 40 yaparım aralıklarla 100 ü bulurum ama şınavda 10 da kesiliyorum :D ayda yılda 1 kere dövüş filmi izlediğimde gaza gelip deniyorum öyle halının üstünde dfsgadgdf

0|0
    0|0
  • Mekikte kollar baş hizasında iki yana açılır,enseye konulmaz. 50 mekik ideal.

0|0
    0|0
  • tek set yarim saate 100 sınav rahat

0|0
    0|0
  • 70-80 sinav

0|0
    0|0
  • mekikte limitim yok gibi bişey sıkıldığım için bırakıyorum :D şınav 3 set 40 ar çıkar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...