Kapat

Fenerbahçe bugün itibariyle tek başkanla 244 kupa kazanmıştır. var mı dünyada örneği?

Aziz Yıldırım başkanlığında fenerbahçe şuana kadar 244 kupa kazandı sezon sonu bu sayı dahada artacak. neler söylersiniz dünyada örneği varmıdır?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi bunda Azizin uzun yillardir başkan olması ve Fenerbahçe bin birçok spor bransinda takiminin olması etkili olsa da küçümsenmeyecek bir basari

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• sizin kupalarınız bizi alakadar etmez uefa kupanız var mı avrupada real madridi yenip süper kupa aldınız mı

0|1
    1|2
    • sizinkilerde bizi :DD

• Iyide sizin kupalarınız bizi ilgilendirmez deyipte kendi kupalarını saymanın mantığını çözemedim :D

• sizin kupalarınız bizi alakadar etmez ne o bayan süslü etmese buraya yazarmıydınız :)

• kıskananlar çatlasın :)

0|1
    0|0
  • güzel başarı ... dünyada örneği var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• fenerbahce tek baskanla100 seneyı askın tarıhını kırletmıstır,haklısın:)))aziz baskan fener sampıyon!

0|0
    1|2
    • şundan adın gibi emin ol. en temiz benim diyenden daha temizdir fenerbahçe.

bu sene temiz dediğiniz ligde fark 13 puan

• e hep hıle ıle olmazkı aradada olsun hakedın barı...

• tek başkanla 244 kupanın dünyada örneği olacağını zannetmem

ayrıca aynı günde 2 avrupa kupası kazanan kulüpte yoktur

fenerbahçe bunları başarmıştır

0|2
    0|0
  • Aziz Yıldırım bizim içinde bir efsanedir kendisi en çok Galatasaray Şampiyonluğu gören tek başkandır

0|0
    0|0
  • Dünyada örneği yok tabiki Fenerbahçe spor kulübüdür herkes haddini bilecek :))

0|1
    0|0
  • 244 kupa =)

nerelerde olduğunu yazar mısın ? seneye vursan 16 kupa eder. biraz abartılmış sanki ;)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe sadece futbol kulübü değildir spor kulübüdür o kupalar az bile

0|1
    0|0
Yükleniyor...