Sevdiğim çocuk niye hiç bizi beğenmiyor?

Arkadaşlar çok sevdiğim bir çocuk var.Devlet okulundayız biz.Oda kolejden geldi bu sene.Onların ekonomik drumu biraz fazla iyi.Ailesi dersleri kötü biraz adam olsun diye buraya göndermiş bu sene.Babasının boru-profil fabrikası var.Anneside Notermiş.Bu çocuk bizimle arkadaş ama çevremizdeki kızları hiç beğenmiyor kendi eski okulundan kızlarla görüşüyor.Fotoğraflarını gösterdi harbi çok güzel havalı kızlar.Konuşmasını oturmasını kalkmasını bildikleri belli.Bu çocuk benim yakın arkadaşım bana ilgisi var gibi ama o diğer kızların adı geçince veya onlarla falan buluşacağı zaman unutuyor resmen beni.Nasıl o kızların önün geçebilirm ? Ne yaparsam bana karşı daha ılımlı olur ?Nasıl davranmalıyım ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• boşver bence inan bak yaş kaç bilmiyorum ama inan ki kendini derslerine ver bak

0|0
    0|0
  • erkekleri neden bu kadar umursuyosun özellikle sölediğin çocuğu ? bnde kolejden mezunum geçen sene de yurdışında üni okuyordum ama hiçbr zaman etik olan yaşantım için başkalarını küçük görmedim başkalarını beğenmemezlik yapmadım..o zaman herşey paraya baksaydı araplar dünyanın lideri olurdu hemde her yönden..

0|0
    0|0
  • yüz ver me pek arayı soguk tut kolay lokma olma onun için kıymete binersin :d

0|0
    0|0
  • sıcak ve samimi bir yüreğe kimse hayır diyemez demekki ortada bir sahtelik var belkide senin ona yaklaşma amacın zenginliğindendir o da bunu farketmiştir

0|0
    0|0
  • Babasının '' boru-profil fabrikası '' varmış ondan öyle olmuş o sonuçta üzüm üzüme baka baka... Sende o benimle arkadaş olsun, beni ara(larına)sına alsın diyorsun! Dikkat et dedim ya üzüm üzüme baka baka...

0|0
    0|0
  • Önemseme onu azının içine bakma bence hoşuna gitmicektir uzaklaştıgının farkına varır merak eder gelir..

0|0
    0|0
  • gecemezsin, tarzi bile degilsin.

0|1
    0|0
  • kendini değiştirme.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum geçebileceğini.

0|0
    0|0
  • Alıştığı ortam orası.

0|0
    0|0
  • Adını feriha koydum'u izle bence:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • Sana ilgisi olduğunu düşünmüyorum kullanmak istiyor olamazmı

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum kullanacağı birsürü kız bulabilir tip olarakta yakışıklı birisi.

• Bulurda sende güzel kızsın illaki

• Sen sen ol. seni begenecegi varsa oldugun gibi begensin. kimsenin önüne gecmek icin ugrasma

0|0
    0|0
  • Kast sistemi hala var mi bee..

0|0
    0|0
    • kotu... Ben hic boyle seyler yasamiyorum burada. Asagilik kompleksinin derinlikleri ne acaba

• cok alaka o zengin ben fakir. Asin bunlari artik. Artik devir o devir degil. Egitim, ogretim ve diploma devri. Ondan daha iyi bir okul hayatiyla ondan daha one gecebilirsin...

• seninle dalga geciyor sizi kücük görüyor

0|0
    0|0
  • düzgün davran yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...