Ve fenerbahçe galatasaray derbisi kesin yorumlarınız nelerdir?

kesin derkene yani bu maçta bu bu bu olacak şuşuşu olacak şöyle şöyle böyle böyle öyle öyle olacak diyecekler toplansın :)))))))))))) benim görüşüm GALATASARAY cimbom bom boooommmm olacak ehehe :)

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bu seneyi bize ızıdırap yılı olarak secen basta aysal, onun uşağı mancini ve fıgurasyondakı futbolcuların en azından bır gunlugunede olsa bılıncaltındakı ruhu ortaya cıkartıp,bize biten filmdeki son sahneyi ayakta alkışlatmaları gerekir,çok mu şey istiyoruz,1 maç ulan 1 maç,çıkında bir maç adam gibi oynayın!

0|0
    0|0
  • Mac berabere bitecek

0|1
    0|0
  • Bence şeref maçı :D

1|2
    0|0
  • Spiker : Neden Fenerbahçe'nin gol sevinçlerini taklit etmiyorsunuz artık ?

Mancini : Gol atsak edicez

galatasaray galip geldiğinde aysal ve mancini kalacaksa inşallah yeniliriz ikisinide çok seviyorum uzun yıllar galatasaraya hizmet etsinler:))

0|2
    0|1
  • Galatasaray kazanacak. bizim içerideki maçlarda sıkıntımız yok. yine yeniden tribündeyiz.

G A L A T A S A R A Y

0|0
    1|1
  • 6-0 tarih tekerrür edecek, skor bu olmasada Fenerbahçe aşırı rahat olarak çıkacak Galip gelmesi gerekn GS, buda Fenerbahçenin işine yarayaca

0|1
    0|1
  • Fazla önemli birşey olacağını sanmıyorum fener 2-0 öne geçer sona doğru galatasarayda 1 gol bulur ama yetmez maç 1-2 biter sonra fenerbahçe şampiyonluğu arenada kutlamaya başlar tabi galatasaraylıların şampiyonluk kutlamasını olgunlukla karşılaşacağını düşünüyorum sonra bir grup taraftar mancini ve yönetimi istifaya çağıracak sonra herkes dağılacak

0|1
    0|1
  • 5-0 olsun bizim olsun fazlada gözüm yok

0|1
    0|1
  • Her maç öncesi olduğu gibi konuşursunuz maçtan sonra ağlarsınız.. hala pes etmiyosunuzya helal yani cidden :)

0|2
    0|0
  • Valla mac ne olur bilmemde.

Fenerbahce cincin un kafasina vura vuraa sampiyon.

Hahahaha.

6s ve yine 6nisan hahaha.

0|0
    0|0
  • :D sahaya yabancı madde atarlar mına koduklarım sonra FenerBahçe'm koyar onlar totoları tutuşur falan işte ne olacak :D

0|2
    0|2
  • 2002 de olduğu gibi su savaşları çıkaracaklar kesin

fener gol gol gol şampiyonluk geliyor

0|2
    0|1
  • Galatasaray alacak

prestij maçı.

0|0
    0|0
  • evet Gs cimbombom olucak bizde patlatıcaz barutu :)) maç GS 2- FB 4 biter bu maçtan sonra iyi gün taraftarları ortalığı karıştırır melo ünal aysala dans öğretir :)))

0|1
    0|1
  • FENERBAHÇE'm her türlü kazanacak !

0|2
    1|1
  • Fenerbahçe kazanacak bence . Forvetleri çok formda .

0|2
    0|1
  • 3-4 tane atarız gsye

0|1
    0|1
  • N.K.F.V.A.S TM mı

0|1
    0|0
    • olay çıkartmayan her 6s taraftarının gelmişini geçmişini kitabını anasını bacısını

Kızlar Ne Diyor 6

• maçı allahın izniyle de fenerbahçe kazanıcak :)) bu sene sampiyon biz olucaz inş :)))

0|2
    1|1
  • Bizim salaklar yine kaybeder sahaya toz çekip iniyolar sanki bırak ya fener alır maçı . Selçuk zaten kondisyon sıfır performans sıfır oyun kurucu dediğimiz adam takımı yerlerde süründürüyoo . çok sinirliyim çook ..

0|1
    0|1
  • GalataSaray Fatih'ini kaybetti.. Fatihsiz fetih olmaz maalesef ümidim yok...

0|3
    0|0
  • Galatasaray kesin alacak. Selcuktan gol bekliyorum. Ve umarim Sabriyede yer verilir ilk 11'de cunku Drogbadan falan daha iyi taniyor fenerbahceyi.

0|0
    0|0
  • yenecez beraberlik bile bizim için kötü olur

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe'm alıcak tabii ki gs da kimmiş :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...