Çok sevince gider mi ?

Merhaba arkadaşlar. Bu konu hakkında çok düşündüm ama bir karara varamadım. Sizce çok sevince sevdiğiniz kişi kaçar mı ? Bu sevgiyi hak edecek birileri var mı gerçekten? Ben karar veremedim bir türlü.

Güncellemeler:
Peki sizce nasıl sevmeli? Ne bileyim sürprizler falan da mı yapmayayım? Hayatımda ilk kez birini sevdiğimi düşünüyorum. Nasıl davranacağım hakkında hiç bir fikrim yok :D Normalde olabildiğince odunluğumu korurdum. :D

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• çok sevince gider emin ol çok seversin çok değer verirsin çok güvenirsin en büyük kazıgıda ondan yersin yıkılırsın neyse diyeceğim o ki kimseyi hayatının merkezi yapma sev ama fazla değer verme bağlanma hele bide o bunu anlarsa resmen senin agzna s*cyo hiç hak etmiyorlar

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Benim de böyle davrandığım oldu, bana böyle davranan da oldu. Denge meselesi.

• ama bunları yapan kalanın nasıl acı çektiğini bilmiyor :(

Kızlar Ne Diyor 10

• çok sevince gider. seviyorsanda sevgini belli etmeyeceksin ki o nasıl olsa beni seviyor demesin, diyemesin. o seni ne kadar severse sevsin göstermeeyeceksin. yapmayacaksın bu kötülügü kendine

3|1
    0|0
  • Kaçarlar. Bu dünyada yıllarca sürecek karşılıklı bir aşk yok olamazda.

0|1
    0|0
  • sevgi denen şey insana her daim az gelir.beni çok seviyor onla olamam diyen ne yer ne içer bilemiyorum ama .

0|1
    0|0
  • giderde

girerde

:))

Başbaş

0|1
    0|0
  • çok seversen kendini bişey sanır gitme ihtimali yüksek.

0|1
    0|0
  • evetttttttt gider tabbiiiiiii

0|1
    0|0
  • çok sevince götü kalkar

0|1
    0|0
  • gider sevsen bile abi belli etmicen sonra kuduruyo (iki cins içinde gecerli)

0|1
    0|0
  • Karaktersiz olan gider, öyleside bırak gitsin zaten.

0|0
    0|0
  • cok azaldı öyle insanlar ama genelde fazla ilgi ve sevgi karsı tarafin egosunu geliştirdiği için genelde hep giderler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam gitmez bırakmaz

0|1
    0|0
  • çok seversen çok ustune dusersen çok ılgılenırsen sıkıldım der kacar bkn: örnek ben afsdfsdsf

0|1
    0|0
  • Karar vermen için sana altın bir kural paylaşayım.

* Seversen s.kilirsin, S.kersen Sevilirsin :)))))

0|2
    0|0
    • Bu kuralı biliyorum kardeş ama hep mi böyle olacak yani o zaman aşk diye bir şey kalmaz ortada.

• Ne yazıkki bunu bu hale getiren kendileri. Çok değer verdiğin zaman inan bokunu çıkartıyorlar.

• Sanırım erkeğin hep sert ve olgun durması gerekiyor.

Yükleniyor...