Kara Çarşaf Nereden Alınır?

Bu kadınların her tarafını kapattığı kara çarşaflar varya, onlar nerede satılıyor, fiyatı ne kadar bu konuda beni bilgilendirmenizi arz ederim.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Onlar için ayrı mağazalar oluyor ya da bazı kadınlar satıyor.

0|0
    0|0
    • Ben hiç görmedim onlar için ayrı mağaza. nerede bu mağazalar?

• Nasıl anlatsa bilmiyorum ki. Ya bu arada kara çarşafla daha çok dikkat çekersin. Haberin olsun

• Öyleyse kendi kıyafetlerinden bana ödünç kıyafet ver, birde bana makyaj yapta adam gibi kimliğimi gizleyeyim.

Kızlar Ne Diyor 10

• çarşaflılarımızın adını kirletmeye ahlak ve terbiyen müsaitse Allah ıslah etsin seni haysiyetsiz. şapka, gözlük ve farklı bir imajla da gizlenebilirdin.

0|0
    0|0
    • Ne alakası var kız çarşafın adını kirletmekle. Kötü bir niyetim yoktu.
      GÜnahsa da öldükten sonra Allah'a veririm hesabını, sen kendini Allah yerine koyup şirk işleme. Günah olduğunu düşünmüyorum. Kuran'ın neresinde Erkekler çarşaf giyemez diye bir ayet var?

• peki Kurana inan en doğru kaynak odur zaten. fakat hadisleri rivayet edenlerin Allah korkusu vardı unutma. hem yanlış bir şey söylese ve biz de yanlış yapsak ellerine ne geçecekti?

• Hadisleri rivayet edenlerin Allah korkusu olup olmadığını sen nereden biliyorsun be kardeşim. Öyle şeyler söylüyorsun ki hadi oradan diyesim, sana laf anlatmayasım geliyor.
      Ellerine ne geçecek diyorsun da bugün ilahiyatçılar da zaten hadislerin arasında uydurma olanlar var diyor. Hangisi gerçek hangisi sahte ayırt edemeyiz.
      Ben bu din olayını konuşunca bunalıyorum. Din Tanrı ile kul arasındadır. Konuşarak çözülecek birşey değil bu bilim değil bu çünkü. Din işte. İnanan inanır hadislere, benim umurumda değil.

Geçen gün hadislere inanmıyorum dedim poğaçacıda adamın biri hadislere inanmıyorsun da bu dünyayı bu yıldızları kim yarattı, Allah seni ıslah etsin dedi. Ben de ne alaka ya sen hadis ne demek biliyor musun dedim, ben cahilim bilmiyorum ama Allah seni ıslah etsin çok yanlış yoldasın dedi. Beyinler bu kadar kabuk bağlamışken din konuşmak bir işkenceden ibaret. Bu insanlara din budur adı altında cinayette işletiyorlar, hırsızlıkta yaptırıyorlar işte. Din konuşulmamalı bence!

• Ahahahahah köylerde falan heralde bilmiyorum.

0|0
    2|2
    • Bak burada bilmediğimiz şeyleri öğrenmek için soru soruyoruz. Bilmiyorsan cevap verme pirenses :)

• garip bir iistekk

0|0
    0|0
  • sendemi kara carsaf giyceksin

0|1
    1|0
    • cok heycanli yaa :D

• Aman ne heyecan sorma gitsin. Hiç sevmem bu tür heycanları. İstiyorsan işi sna devredeyim -_-

• Çarşı tarzı yerlerde bulunur.

0|0
    0|0
  • Fatih/çarşamba'da satılıyor. Eminönü'nde de vardır.

0|0
    0|0
    • Fatih/Çarşamba neresi yahu :S

Kaç para peki bunlar pahalı şeyler mi?

• Anladığım kadarıyla kadın kılığına girmek istiyorsun, ancak peruk ve kadın elbiseleri, tanınmamak için güneş gözlüğü vs. gerekli. Peruk 40 lira civarı, elbiseler en ucuzdan 50 lira falan tutsa yine aynı fiyata gelir.

• Birinden ödünç almak en güzeli. Elbise falan verebilir misin bana, birde makyaj yapalım biraz da !

• Kara çarşaf dediğin siyah kumaştır. Kumaşçıda bulursun.

0|0
    0|0
  • Zihniyet bu kadar geriyse kılık kıyafette burada ne arıyorsun kardesim ya.

0|0
    0|0
    • Kılık değiştirmek için başka alternatifler önericeksen, buyur dinliyoum.

Benim zihniyet bu kadar geri işte kılık değiştirmek için ancak kara çarşaf giymek aklıma geldi!

• Kumaşı al da diktirin* hiç mi terzi yok köy demi yasıyon mübarek

• la sen çok zekisin. Aferim. görüşürüz.

• ananem kara çarşaf giyecek. kumasçıdan ne kadara alırız acaba fiyat nedir

0|0
    0|0
  • Kime alacaksın kendine mi . Tacmahal da bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Kendime alıcam evet.

Tacmahal neresi?

• iyide sen erkek değilmisin kara carsaı ne yapıcaksınız

• Bizim bir tanıdık abla var kocam beni aldatıyor galiba takip et bir araştır demişti. Kılık değiştireceğim. Aklıma kara çarşaf geldi, alternatif önerilerin var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• hayırdır cezaevinden birini mi kaçırcan ? sds

1|0
    0|0
    • Yok bir adam var. Bizim bir tanıdık abla var kocam beni aldatıyor galiba takip et bir araştır demişti. Kılık değiştireceğim.

• 1 tane mi 4 tane mi alacaksın

Toptanda fiyat değişiyor

1|0
    0|1
  • Ferace Sepeti. com adlı sitede satıyorlar arkadaşlar 100 tl falan fiyatı var kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

Bu Sitede Gördüm Arkadaşlar Oradan Satın Alabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Abi basit bir elbisenin çarşafın fiyatı neden diğer elbiselerden pahalı? Kumaşının türü mü kaliteli neden öyle yani?

• Nur suresi 33. Ayet her kadın ve kız çarşafı giymeli yoksa azap var

0|0
    0|0
Yükleniyor...