Sadece bisiklet sürerek zayıflayan var mı?

Sadece bisiklet sürerek zayıflayan var mı? Tabiki yediklerine de dikkat ederek. Yani spor babında diyorum. Zayıflanır mı sizce? (normal bisiklet)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• İhtiyacın olandan az kalori alırsan, üstüne hareketli olursan zayıflarsın haliyle.

O kadar karmaşık bir şey değil.

1|0
    0|0
    • orası tamam da sadece bacaklarımı çalıştırıyor ya hani. Bir de kondisyon bisikleti olmadığı için sokakta hız falan da yapamam o kadar. ondan sordum faydası olur mu yeterince diye

• Sadece bacak diye bir şey yok. Kaslar birbirine bağlıdır. Faydasını görürsün.

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 10

• Düzenli yaparsan yeterli olur

2|0
    0|0
  • Verebilirsin ama , farklı spor hareketlerini de denemelisin , egzersiz hareletlerini kullanmalisin. Bisiklet kullanirken nabzinin yasina göre belli bir değerin üstüne cikarmalisin yaklasik 160 ve üstü iyidir ama sen kendi fiziksel ozelliklerine göre nabiz değerini arastir yag yakmani hizlandirir.

1|0
    0|0
    • Nasıl hızlandırabilirim peki nabzımı? bisikleti hızlı süremem sonuçta sokakta. Anlaşılan sadece bisikletle olmayacak :) Peki teşekkürler

• Balkonda yap , bilgisayarin sesini aç bu program işine yarar benden söylemesi

• Hadi ya. torrentim yok ama aklımda olsun bu :)

• ben bir kezinde ekmeği kuruyemişi kestim 3 ayda 105 den 85 e düştüm bisiklette çok faydalıdır arada da 30 dakikalık yürüyüşler olması gerekir

1|0
    0|0
    • Tabi kiloyla da farkediyor. Umarım ben de verim alırım çok teşekkürler

• Haklısın :)

• teveccühünüz hanım efendi :)

• ıkı saat bısıklet suruyorum yaklaşık 40km yol yapıyorum 85kıloyum belkı kılo verıcem ama gunde 5000kalorıden fazla yıyorum sadece bacak ve karın kaslarım gelıştı bıraz da damar kalınlıkları arttı

1|0
    0|0
    • yemeği biraz kessem kesin faydası olur yani? çok teşekkürler

• Hava farketmez de sabah erken kalkmak zor geliyor. Yürüyüşte falan da çok terliyorum şaftım kayıyor o yüzden belli saatten sonra birileriyle karşılaşmak istemiyorum. Arada bir evde kardiyo antremanı deniyorum tansiyonum düşüyor (zaten düşük) bırakıyorum. Başka zaman tekrar deniyorum ama olmuyor yani. O yüzden bisiklet en iyisi sanırım

• inanmak başarmanın yarısı havalar ısındı çok rahat verırsın

• ben uzun mesafe bisiklet biniyorum

1|0
    0|0
    • Tahminen kaç km sürüyorsun ve faydası oluyor mu?

• Sevmem zaten

• aman yinede dikkat et özellikle bisiklet süre kız terlediğinde orası çok ıslanıyor ve belli oluyor çok dikkat çekersin ona göre :)

• Evet verilir dostum. Hem zevklidir hemde istediğin kiloya kavuşursun

1|0
    0|0
  • en iyisi tempolu yürüyüş koşu imkanında varsa yüzme yap

1|1
    0|0
  • war tabı olmaz mı cevremde cok war

1|0
    0|0
  • diyet ve bisiklet kondisyon bisikletim var evde her akşam yarım saat biniorum çok işe yarıyor

1|0
    0|0
    • Benimki kondisyon bisikleti değil işte dışarıda sürücem o yüzden hızlı süremem yani uzun mesafe yapmam lazım. Sizce en az kaç km olmalı?

• Hadi ya. Peki teşekkürler

• olur ama bacaklar calisir sadecee dengesiz olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zayıflanır mı bilmiyorum ama aynı senin gibi yediklerine dikkat edip çok sık bisiklet süren arkadaşlarımda özellikle bacaklarında baldırlarında gözle görülür incelme farkettim. Denemekte fayda var

1|0
    0|0
  • Düzenli yaparsan yeterli olur

1|0
    0|0
  • tabi

geçen tülin şahin diyordu hatta bisiklete binin diye

o da oyle yapıyormus

1|0
    0|0
    • Hadi ya. Ama kondisyon bisikleti değil işte dışarıda süreceğim için hız yapamam uzun mesafe yapmam lazım o yüzden. Kaç km sürdüğünü söyledi mi :)

• hatırlamıyorum malesef onu

• Peki teşekkürler :)

Yükleniyor...