Evli bir erkekle birlikte olmaz ( sadece erkekler cevaplasın)

kolay gelsin 3 senedir birisiyle birlikteyim evli ve 5 yasında bir erkek cocuk sahibi. bu üç senenin 1 senesi benim kacıp onun kovalamasıyla gecti asla ve asla yüz vermedim. abisinin yanında calısıyordum bu süre zarfında beni herkese duyurdu seviyorum o kızla birlikteyim diye.daha onu tanımadan abisiyle konusurken laf arasında siddetli aile gecimszliğini duyuyordum sürekli. tartısmalar kadının sürekli esyalarını toplayıp babasının evine gitmesi vs. gel gelelim ben 2 senedir bu adamla karıkoca ilişkisi yasıyorum bana sürkli gelecekle alakalı vaatlerde bulunuyor her dk benimle. defalarca kere vicdan azabından dolayı ayrıldım telefonlarımı değiştirdim ama engel olamadı bunlar ona. kendisini öldürmeye bile kalktı. birlikte oldugumuz süre zarfında ailesinin süphelenmesi üzerine pek cok sorun yasadık. ailesi dogulu ve bosanmalara sıcak bakan insanlar değiller. herseyden önce cocuga yazık olur diye düşünüyorlar. en son 15 gün önce bir gece eşi beni aradı ve konustuk. ben eşini6 aydır babasının evinde diye biliyordum. geldiğini ben ayrılırım diye sölememiş. bende o sinirle herseyi anlattım. şimdi bana ortalıgın karıstıgını ailesi tarafından duyuldugumuşu anayrılmak istediğini sölerse cocugu göstermeyeceklerini dükkanı abinin adına oldugundan ve abilerine 30 bin tl borclu oldugundan üzerine geleceklerini biraz ortalıgın durulmasını beklememi söylüyor ne yapmalıyım

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Ailen var mıtecavuze uğramanın etkiside var mıondan ayrılamamnın üzerinde

0|0
    0|0
    • evet ailem var ama tecavüz olayını söleyemedim hep korktum kız kardeşim biliyor sadece. o dönemde bana en cok destek olan kişi hayatımda olan kişiydi. beni hiç onunla yargılamadı benimle agladı benimle güldü. bu kadar baglanıp inanmamın sebeplerinden biride bu zaten

• Güzel devamını getir bence istersen onunlada devam et gerçekden sevdiğine inanıyorsan ama sınırınıda unutma ve şu soruyu sor sık o hayatımda olsa olmasa hayatımda neler değişir işte bir gün değişmiyor dediğinde kendinin farkına varicaksın

• cok tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 17

• Adam seni yürüyen vajina olarak görüyor sende vaatlerine inanıyosun.

Bu kızlar harbi çok saf anasını satım .

0|0
    0|0
  • Bi kaç iyi poz ver. Gazetelerde yayınlandığında "bunun içinmi katletmiş la milet birbirni" demesinler

0|1
    0|0
  • sen uygun adım marş sağ dön mar marş kaç oradan kaçarken arkaya da tenekemi balıycan artık arkanı güvene al tehlikeli sılarda geziyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar kişiliksiz olma..

0|0
    0|0
  • Ya ablacin muhtemelen gencsin guzelsindir bulursub ondan iyisini yuvasini yiknana gerek yok.hen evlenince sana xa sadik olmaz bu

0|0
    0|0
  • bence sen uzak dur yoksa o kadar olayın içine sende dahil olursun

0|0
    0|0
  • 3 sene kimseye sormadın şimdi de sorma.rahatsız olsaydın çalıştığın iş yerinden ayrılırdın bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • ayrıldım zaten 2 sene önce

• bir cıkar yolu arayan üç sene içerisinde hem tecavüze ugramıs hemde basndan böyle bir ilişki gecmiş kadına karsı konusuyorsun agır ve sert eleştiriyorsun

• çıkar yol arıyorsan çevreni bulunduğun semti telefon numaralarını çalıştığın sektörü her şeyi değiştireceksin sosyal ağlardan kendini sileceksin.yepyeni bir hayat kurmaya çalışacaksın ve en önemlisi geçmişte yaşadıklarından ders çıkarmayı unutmayacaksın.yaptığın hataların sürekli pişmanlığını duyup hayatını karartmayacaksın tabi ama aynı şeyleri yaşayacak kadar aptal olmayacaksın.ilk seferi hata olur çünkü sonrakiler aptallık olur.

• Adam Çok Şanslı :))

0|0
    0|0
  • senin durumun hic iyi deql :D

0|0
    0|0
  • Ne mükemmel bir hayat

Sağlam irade bu işte :P

0|0
    0|0
  • mrh oncelıkle sen onu sevdın mı bılmıyom ama peki sendemi evlendın ayrıldın yanı bekarmısn

0|0
    0|0
    • ben bekarım ve inanın cok seviyorum ne yapacagımı bilmiyorum

• bak birazdan konusalım senınle topaltım var bırazdan gelecem arkadaşlık teklıf ettım kabul edersen dertlesırız sıkma canını gelecem 30 dakka ya kadar

• tamam cok tesekkür ederm

• her eve lazımsın :))

0|0
    0|0
  • biri seni durdrsn

0|0
    0|0
  • bence yaşadığın şehri bile değiştir adın çıkacak evli adamla aşk olur mu ?

0|0
    0|0
  • ayrılacaksın o adamdan

0|0
    0|0
  • seni becermek icin salliyoo bir omur onun metresi mi olcan yani

0|0
    0|0
    • çevrsinde evlisinden bekarına cogu benden güzel kuyruk sallayan hatta mesaj atan cok kadın var. neden ben amac cinsellikse neden herkesi reddedip bazen kendimi bile cekemezken ben o kendsinden srekli bişiler bekleyen ve basının etini yiyen bir kadınla birlikte ?

• hehe sen sole nedennn seni cok istesw bosanirdi zaten

• şeriata göre evli birinin eşini aldatmasının cezasını araştır.

0|0
    0|0
    • biliyorum dinen evli bir kişinin zinası ölüm bekarınki 100 degnektir.

• iyi o zaman söylencek başka bişey yok karar senin Allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Kurtul ondan

0|0
    0|0
  • deniz var mı orda atla

0|0
    0|0
Yükleniyor...