Kapat

Evleneceğiniz veya çıkacağınız erkeğin nasıl olmasını istersiniz?

evleneceginiz veya çıkacagınız erkegin nasıl olmasını istersiniz

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• oglan çoçukları gıbı dar renklı pantolanlar veyada yırtık düşük bel pantol olmamalı hata küpeli saçları uzun :/// adamın dıbı olmalı konuşmasıyla efendılıgıyle bır bayanı bakışıyla bıle etkıleyebılecek saygılı ve durust kendıne bakmalı ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Haha cevaplara bir baktım da çok ters bana...Koylu gibi konuşmasın, Türkçeyi düzgün kullansın, yemek yerken iğreneceğim hareketler yapmasın, temiz olsun..Yakışıklı olmalı boyu benden uzun olmalı saçının kaşının gözünün renginin önemi yok kendisine yakıştıktan sonra.Valla karakter hakkında da dürüst olsun hata da yapsa bana gerçeği söylesin ama tabiki bana göre zengin olmalı ben her ne kadar fazla maaş alsamda o da bana lüks bir hayat yaşatabilmeli..Bunları toplarsak işi gücü sağlam olan, çevresinde sözü geçen iyi bir otoriteye sahip, spor yapan durumu gayet iyi yakışıklı bir insan...Ne istemedin ki falan derseniz, iç güzelliğinin nasıl olduğunun çokta bir önemi yok açıkçası.Zaten dış görünüşe önem vermem diyenleride anlamıyorum.Ruhlar aleminde mi yaşıyoruz yahu

0|0
    0|0
    • sende çok sey istiyosun be canım

• Aslında çok şey değil ben böyle bir çok insan tanıyorum, yazınca çok gibi gözüküyor ama düşününce de çok olan bir şey yok.Boyle olsun, canımı yesin...

• tamam benim bu şahıs :D :D :D D:

• dürüst olsn beni aldatmasın beni hep ilk aşk olduğu gibi sevsin beneden asla vazgeçmesn sonuna kadar benim olsn :))

0|1
    0|1
  • Edep diyorum ben ilk olarak.

Beyninide kullanabilsin.

Karakter mühim.

Dış görünüşe önem vermiyorum

0|1
    0|0
  • Önce yakışıklı zuppe baba parası yiyen tiplerden nefret ediyorum olgun karizmatik konuşmasını bilen akıllı ağır basli herseye gulmeyen eşine evine sadık gözü disarlarda olmayan bir bey:)

0|1
    0|0
    • ya hepiniz gözü dışarda olmasın diyosunuz da çogu kızın gözü dışarda çogu ayılıklar kızlar sayesinde başlıyor

• Adam gibi adam olsun . Sevgisine sadık , yalan söylemeyen , gözü dışarda olmayan evine eşine bağlı bir adam ..

0|1
    0|0
  • nefesl alsın.

sağlık önemli tabi.. asghs

0|0
    0|0
  • en önemlisi dürüst olmalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hatun kismi adam olsun der iyi olsun efendi karakteri duzgun olsun der parasi olsun der bunlarin hepsini sahip olsan da eger yakisikli degilsen bunlar bes para etmez ki m ne derse desin yalan soyluyor kendini kandiriyordur. Her sey tiptir bu devirde.net

0|0
    0|0
    • nıye yerı gelıyor şu şu adamın bıle sevgılısı var derken ıyı dı ama ) seven ınsan sevdıgının gozunun onunde her zaman guzeldır

Yükleniyor...