Sporla ilgilenenler bir bakabilir mi?

Ben 5 ay öncesine kadar 83 kiloydum boy 1.64 Spora basladim toplamda 11 kilo verebildim vücut olarak çok sıkılastim fakat artik kilo veremiyorum hocamla da konuştum defalarca yok olmuyor ilerleyemiyorum Bu arada olculerim İlgilenen varsa lütfen yardimci olurmusunuz özellikle iç bacaklarim gitmiyor :(

Göğüs 90

Bel 71

Bazen 105

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak açma ve kapama aleti var spor salonlarında. ABD VE ADD olarak geçiyordu sanırım. Bol bol çalışmalısın o aletlerde. Düşük ağırlık çok tekrar şeklinde. Diğer ölçülerinde bir gariplik yok.

0|0
    0|0
    • Bizim salonda yok ki gelecek ama gör ki ne zaman 3 aya gelir

• :)) Anladım. O zaman evde squat (çömelme) hareketi yapabilirsin. Biraz zor ancak bir o kadar da etkilidir bacaklar için. Kollarını öne uzatıp karşıya bakacaksın ve dizlerin 90 derecelik açı oluşturana kadar çömelip yavaş yavaş kalkacaksın. Ancak kendini fazla zorlama. Başlarda az yap, zaten alıştıkça zamanla kendiliğinde artacaktır. 20'şer defa günde 2-3 kez yap bunu. Faydasını göreceksin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok fazla ağılık çalışma.Body değilde daha çok fitness çalış.1.5 saat fitness yarım saatte dumbell larla çalış.Çok güzel ya yakmk için dumbell hareketleri var basenler için özellikle.Sakın ümidini kaybedipte sporu bırakma.Böyle devam et emin başarıcaksın çok güzel zayıf bir kız olacaksın :).

0|0
    0|0
  • kilo vermek için çok ağır çalışma.. ağır çalışırsan o kas' a dönüşür.. ve erime olmaz.. senin hocana tüküreyim ne biçim adam ooo bir boq bildiği yok

0|0
    0|0
    • Aynen artik patlamak uzereyim o kadar aç dolaniyorum ki yine de veremiyorum

• Hatta üst bacak hareket aletini bana 30 la yaptrmisti simdi kasa mi dönüştü de kaldi boyle üst bacaktada var fazlalik başka yere gdemem ne ypablrm ki

• iç bacak kaslarına yönelik çalışmalar yaparak inceltebilirsin zaten vücudun sıklaşmış iç bacak bölge kaslarında sıklaşma olacaktır yağları eridiğnde orada incelecektir ama kilo olarak hala fazlan var sanırım sağlıklı günler..

0|0
    0|0
  • Boyuna göre normal degilmi

0|0
    0|0
  • basenn biraz zerisin yeter sporda neler yapiyosunnn ne yiyosun sole bakimm

0|0
    0|0
    • Bisiklet ya da koşu da yarim saat isiniyorum gizli tempoda istasyon calisyrum twisti kelebek dumbell set araliklaryla yapiyorum simdi karman çorman bseyler donup duruyorum

• hikayeee insanity workout buna bak googlen bi

• Sporun temposunu arttır sevgilim çok güzel kilo verip çok hoş birisi olacaksın ümit kesme sakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim bir 6 7 kilom var onu veremiyorum sen 11 verdin dahada vericen haaa vay be.hangi sporları yaptın diyet uygulayarakmı verdin canım.ayrıca bacaklar çok zor gidiyor birazda yapıyla alakalı kiminin kalın yapıda oluyo ne kadar zayıf olursan ol kiminindeg*tgöbek büyüyo bacaklar ince kalıyo vucuduna orantılıysa çokta sıkıntı olmaz bence

0|0
    0|0
    • Teşekkürler canim öncelikle diyet yaptim sporu Adam gibi yaptim of ya öyle sanirim yine toparlandılar ama gitmiyor iste acaip sinirleniyorum

• ağırlıkları yükselt yağ yakım aletıne bin ve en çok spring ve yürüme aletinde çalışşş akşm 9dan sonra bir şey yeme su iç bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...