Kapat

Lise aşkınızı unuttunuz mu?

liseyi birlikte okudunuz birlikte bitrdiniz ,mezuniyette bile beraberdiniz baya bırlıkte zaman gectı sonra ayrıldınız yinede unuturmusunuz ? lise zamanı yaşadıgınız aşkı ve aşkını unutmayan var mı?Unutmak kolay mı oldu zor mu erkek/ kadın için,hemen unutur mu unutmaz mı ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• elbette unutmadım.iyi kızdı şimdi iki çocuk annesi ve halen görüşmekteyim.artık onu bir anne olarak görüyor kocasını da evlatlarını da seviyorum.iyi bir kız iyi bir ailesi var.kültür seviyesine en uygun ilde yaşıyor.eskişehir de...

0|0
    0|0
    • keske ben kocasının yerınde olsaydım dıyormusun ?

• evet yapacak bişey yok.bile bile de lades olmanın anlamı da yok.dimi ama...?

• aynen haklısın

• hayat neleri unutturuyo insana ama o günler unutulmuyo güzel bir anı olarak kalıyor hayatımız boyunca...

0|0
    0|0
    • baskasıyla evlensenız bile hatırlarmısınız?

• herhalde sıkılmak galiba birazda dedigin gibi havalara giriyorlar:)

• ne kadar hızlı havalanırsan o kadar hızlı düşersin :) son gülen iyi gülermiş sabredip beklicez

• öyle çok aklıma gelmiyor ama genelde markette 3-5 ayda bir denk geliyor selam laşıyoruz o anda işte kalbimde bir ciz diye birşeyler oluyor oda geçmişteki anılardan olsa gerek

0|0
    0|0
  • arada aklıma gelior:D

0|0
    0|0
  • elif subaşi biraz uzun olsa tukiye guzeli olurdu okul bitti evlenmiss olur oyle

0|0
    0|0
  • lisede aşk olmaz ya günü birlik gibidir

0|0
    0|0
  • Valla hatırlamıyorum hiçbirini :/

0|0
    1|0
  • lisede değil orta 3de aşık olmuştum unuttum ama hala aklıma gelir ismini duyunca görünce sanırım unutmak imkansız

0|0
    0|0
    • imkansız mı ?

• yada tam tersi

• bence birşeyler paylaşınca cok zor olur

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...