Parti parti diye delirenler ne oldu?

Ne oldu hani seçim bitti kazananlar koltuğuna kuruldu sayılır ne oldu başınız göğe mi erdi.futbol taraftarı gibi ortalığı birbirine kattınızda ne oldu size ne kattı bu durum.babanızın oğluydu zengin mi etti sizi.seçim öncesi galayana getirilen mitinglerde bayram yaşadığını sanan insanlarımız faturaları vergileri oderken afedersiniz gorucez g.tnuzu.

Güncellemeler:
Genel seçimlerde asıl hapı yutucaz

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• cahil çok işte.sonra geberiyoruz fakirlikten diye çıkarlar televizyonlara.beter olun size yağmurlu havada su yok.hüloğcular sizi gidin başbakan baksın size

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oncelıkle yazın ıcın tebrık ederım.Parti ismi şu ya da bu vermedıgın ıcın ayrıca tesekkur ederım.Ben hıcbır mıtınge katılmadım sahsen.Tabıkı destekledıgım bır parti var.Herkesın gonlunde bır aslan yatarmıs.Fakat bu secımlerde (basbakanlık secımı olmamasına ragmen) ınsanlar bırbırını o kadar kırdı ki,kırmayı geçtım düşman oldular bırbırılerıne.Yazıklar olsun onlara ki bazı arkadaslar bundan sonra akp li olanlarla gorusmeyecegız dıye yazmıslar.Lanetlıyorum bu tıp ınsanları

1|0
    1|0
  • koskoca 30 yaşına gelmış ama bir si... sahip olamamış bir insan goruyorum karşımda dogrumudur?

0|0
    1|2
    • bende bu yaşına gelmiş ama Türkçeyi hala düzgün kullanamayan bir insan görüyorum karşımda doğrumudur?o nickinde yazdığın "olmuyan" değil "olmayan" olur Türkçede.önce yazmayı öğrende gel sonra millete laf at cahil.

• E ama muhaliflerde dötünü yırttı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...