Kendi Hayatınızı Örnek Göstererek Akıl Verecek Olsanız, Ben Ettim Siz Etmeyin Diyebileceğiniz Ne Var..?

Etrafımıza baktığımızda çeşit çeşit insan, çeşit çeşit karakter, çeşit çeşit istek, beklenti gibi bir çok şey var.. Kimisi yaşar memnun kalır, kimisi pişman, kimisinin de içinde kalır.. Fakat herkesin hayatında ben ettim siz etmeyin diyebileceği mutlaka bir şey vardır..

Kendi hayatınızı göz önünde bulundurarak asla bunu yapmayın, denemeyin diyebileceğiniz ne var..?

Belki yapmayın dediklerimiz şuanda birilerinin yapmak istediği, yapacağı, belkide içinde kalanlardır..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Geç kalma-üç kere düşün beşinde karar ver,-geç kalma-,çok söyleme,-geç kalma-, insanlara ikiden fazla şans verme ,-geç kalma- ,hiçbirşeyin mükemmel olmadığını kabullen,-geç kalma-,herkese inanma,-geç kalma-,seni mutlu eden şeyi yap başkalarını değil,-geç kalma-,hiç kimseye gereğinden fazla değer verme,-geç kalma-,herzaman planlı hareket et,-geç kalma-,kendine gereğinden fazla yük yükleme unutma su daima yolunu bulur,-geç kalma-kendine mutlaka zaman ayır kendim için birşey yapmadım deme...

Ve son olarak lütfen hiçbirşeye "Geç kalma ! "

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1- Kimseye hakettiğinden fazla değer verme

2- Sırrını kimseyle paylaşma

3- Aşık Olma

4- Yaşadıklarından ders al, kimseye güvenme

1|1
    0|1
    • bunlar evrensel gerçekler ama uygulama noktasında acaba kim başarılı merak konusu :))) bunları zaten uygulayabilsek o zaman zaten kimse kimseye ne hainlik yapabilir, ne kandırabilir, ne aldatabilir derken belkide o zaman aşkın, sevgin değeri kalmaz :) değişik, ucu bucağı olmayan, nereye çeksen otarafa gidecek değişik konular bunlar :) bu dediklerimiz de yaşanmalı ama bence tadında :) biz sadece dozunda bırakamıyoruz, herşeyin afedersin ama bokunu çıkarıyoruz.. :))

• benim en çok pişman olduğum haklı olduğum halde kendimi üzecek kadar herkese değer vermem. Sonuç elde var sıfır :(

• vicdan merhamet sahibi olan herkes senin yaptığını yapıyor :) yalnız değilsin :)

• yaptıgım herseyı ıyıkı yapmısımmm

0|2
    0|2
  • Dedemle dayımı kaybettim kesinlikle ailenizi üzmeyin ,diyorumki keşke onlarla daha fazla vakit geçirseydim:,(

0|1
    0|1
    • başın sağolsun :// çok haklısın kıymet, değer bilmek vefalı olmak lazım..

• söylemem.

Hata yapsınlar ki olgunlaşsınlar , yok öyle beleş yaşanmışlık afmgşkg

0|2
    0|1
  • aşık olun ama kesinlikle bağlanmayın .

link

0|1
    0|2
    • sevin ama kendinizden çok sevmeyin diyosun :) haklısın çok haklısın hemde ;) cevaba 5* :)

• Sigara için ama bağımlısı olmayın der gibi oldu bu. Aşık olmak zaten bir nevi bağımlı olmaktır o hormonlara.

• aşık mısın

• Güzel bir soru

0|1
    0|0
  • sizin yaşınızda bir akrabanızla sevgılı olmayın ve ciddi olsanızda onunla ilişki yaşamayın derım

0|2
    0|1
    • hmm bu da ayrı bir tecrübe.. değişik bir duygu herhalde tahmin edemiyorum.. ama yaşanmaması gerektiği noktasında sana katılıyorum..

• aynen teşşkürler :)

• rica ederim, ben teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 4

• Asla ve asla universiteyi birakmayin ben biraktim:)) Siz birakmayin:)) simdi aciktan okuyacagiz:)

0|1
    0|1
  • ben popi oldum sen olma musercos reis derim :D

0|1
    0|2
    • :))) yok valla kanka ben popilikle falan uğraşmıyorum :)) öyle kendi çapımda takılıyorum işte :) ama seni tebrik ederim :)

• owwww.. o zaman hepi böt dey du yu :D :D :D nice yıllara doğum günün kutlu olsun :)) yaa ben bu sıralar baya yoğunum pek giremiyorum ondan kusura bakma valla :)

• Teşekkürler ama olsun sen gir de soruma cevap ver hem bu kategoride hem de kültürde var sorum :)

• Gereksiz arkadaş ortamına takılmayı sakın denemesin özellikle genç arkadaşlar. Sana arkadaşını söyle kim olduğunu söleyim çok doğru ;)

0|1
    0|1
  • alkollüyken araba süremyin ceza yersinz

0|1
    0|1
Yükleniyor...