Neler son zamanlarda sizi üzen ,umudunuzu kaybettiren ,hayattın anlamını bitiren nelerdir?

neler son zamanlarda sizi üzen ,umudunuzu kaybettiren ,hayattın anlamını bitiren nelerdir?

0|0
26|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu yaşıma kadar bunalım, stres, sıkıntı yaşamamış bir insanım. Ciddi anlamda söylüyorum bunu. Lütfen rica ediyorum biri çıkıp ''Yaşamışsındır, etmişsindir, dışarı vurmuyorsun..'' demesin. Bu son 1 Hafta bana çok ölüm gibi geldi.. ne olduysa sebepsiz, nedensiz herkesten, arkadaşlarımdan soğudum. Sosyal medyalar kapattım. Bunaldım, stres üstüne stres. Sebebini bilsem, bilmiyorum. Sürekli bunalım, stres, sıkıntı yaşayanlar allah sabır versin. Onları daha iyi anlamaya başladım. Şu an iyiyim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Hiç öyle bişey olmadı.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarım yanımdayken yalnız hissetmem,

hissettiklerimi söyleyememem,

söylediklerimi hissettirememem..

-sıkıntılarımdan bazıları..

1|0
    0|0
  • unutmak isteyipte unutamadiklarimiz,mantigimizin kabul etmedigi,yasamamis olmayi istedigimiz seyler seyler.insani durduk yere pisman eden seyler..

0|0
    0|0
  • o kadar ağır olmasa da canım bir kaç aydır sıkkın.

yaz tatilimi bekliyorum bakalım ,iyi gelecek diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • dün akşam 4.yılımıza giricekken ayrıldık şimdilik bu sıkıntım biraz kötü oldu açımdan yani :)

0|0
    0|0
  • Senelerimi verdiğim insana aslında hiç değmeyeceğini, boşa kendimi yorduğumu anladığımda boşluğa düştüm. Kendimi değersiz, gereksiz gördüm/görüyorum.

0|0
    0|0
  • Fikir çatışması

0|0
    0|0
  • Tırnaklarımla kazdığım aşkta , tırnak kadar değerimin olmaması umudumu kaybettirdi..

1|0
    0|0
  • bu hayattaki herşey

0|0
    0|0
  • Arkadasimin beni satmasi. Diger arkadasimin kucugum diye konusmamsi. Alismaa zorlugum olmasina ragmen, kime alissam gidiyo. :(

0|0
    0|0
    • boşver aldırma .zamanla arkadaşlarının kim olduklarını göreceksin .arkadaşların sana gerçek yüzlerini göstermeliki kendine en iyi arkadaşları bulabilesin .kendine iyi arkadaş ortamı yaratman için kimin kim olduğu çıkar ortaya ç

• Haklisin. Arkadas olmakta da iyi degilim. Konusmam. 1 kisiyle sadece. O da satti beni iste. :( İnsallah ilerde degerli aradas bulabilirim.

• ben bulacağına ve iyi bir arkadaş çevren olduğunda mutlu olacağına inanıyorum

• lise bitincee arkadaslarimdan ayrilacagim dusuncesi beni uzuyor :)

0|0
    0|0
    • benden üzülürdüm ama o lise bitmeden ayrılıyosunuz bölüm okuyosanız

• sınavlarım berbat geçiyor

0|0
    0|0
  • bu ülkenin durumu haksızı haklı haklıyı haksız gösterme çabaları beni gerçekten çok üzüyor. Benim derdim sevgilide değil kendimde. Ben sadece ülkenin hakkettiği gibi yönetilmesini istiyorum.

0|0
    0|0
  • Aşktan başka hayalkırıklığı ve umudumu yitirdiğim konu yoktur heralde :)

0|0
    0|0
  • niye bu kadar derbedersin

0|0
    0|0
  • lys yaklaşıyor

0|0
    0|0
  • ah bazı sorunlarımdan dolayı hayatımı yaşayamamam. ama yine de çok şükür tabii.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin yeni sevgilisiyle fotosunu profil resmi yapması

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olmaz :)

0|0
    0|0
  • Umudumu asla kaybetmem ben !

0|0
    0|0
  • dostum saymakla bitmez o kadar çok ki

0|0
    0|0
  • aşkta şanssız olmam ne zaman karşıma biri çıksa hep engel hep engel ooffff

0|0
    0|0
    • hayatına bir düzen geldikten sonra sevgilin olsun .sana engel olduğunu düşünüyorsan sevgilin olmasın bir süre .önce kendi yapmak zorunda olduğun sorumluluklarını yerine getir .bir rahatla .

• Vizeler yaklasıyor o biraz stres sıkıntı yapıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Su yasima kadar hep ezildimm. Gucsuzumm. Kendimden nefret ediyorum ve ozguvenim 0. Ayrica sevgilimdende bir hayir yok ne varligi belli nede yoklugu:(

0|0
    0|0
  • yalnızlığım, dertlerimden den ne yaparsam yapayım kurtulamayacağımı bilmem, o'nun artık başkasının olması, bu hal ve vaziyetim...

0|0
    0|0
    • sıkma canını .hayat güzel .sabredelim .şu kısa hayatı en güzel şekilde yaşayalım .değmez bizi istemeyenler için ,bizle hayatı paylaşmak istemeyenler için üzülmeye .

Erkekler Ne Diyor 11

• dün bizim burada muhtarlık seçimi yüzünden . 7 kişi öldü. tanıyordum ölenlerin bazılarını. çok üzüldüm. ayrıca aynı memlekette seçimlere açık bir şekilde zorbalıkla hile karıştı. moralim çok bozuk. hatta hileyi yapan partiyi tutuyorum bende. ama bu işten sonra soğudum nefret ettim. adaletede güvenmiyorum. dünyadan soğudum. her an gidebilirim.

0|0
    0|0
    • başkaları için kendi ni mutlu olduğun insanlardan ve sevdiğin hayattan kendini soyutlamaya değmez .her insan kendinden sorumlu .her insan hayatta kendisi ve sevdikleri için yaşar .günah ta sevapta insanın kendisine aittir .

• Yarına yetiştirmem gereken ödevi nasıl yapacağımı bilememek . :) Asıl üzen şey , genel olacak ama , insanların aptallıkları ve dürüst olmamaları .

0|0
    0|0
  • yeni nesiillere güzel bir gelecek bırakamayacak olmak benı kahredıyor yazık...

1|0
    0|0
  • boş aşklar...boş arkadaşlıklar...cinse ilişki sonrasında bunu neden yaptığımı bile bilmediğim ve hissettiğim o boşluk...sınavlarrr...ülkedeki boktan siyaset ve devlet anlayışı...boktan sıradan bir hayat vs vs vs vs ^_^

0|0
    0|0
  • Malesef Kpss :)

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldıktan sonra yaşadığım üzüntü ve psikolojim bozuldu...

0|0
    0|0
  • aynen sorun yapacak hiç bir şeyin olmaması

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı yapacak hic bişeyin olmaması

0|0
    0|0
  • Kendini gereksiz,zarar verici ve kimsesiz hissetmek hissetme değil zaten öyle :\

0|0
    0|0
  • o kadar çok sorunum var ama şimdi aklıma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Hayallerimin ilem tarafından tekrar düzenlenmesi. Anlayacağınız ortada hayslim diye hiçbisey kalmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...