Bn napıyorum ki bu kdr . ya da ne yapmıyorum

Arkdas cevrem cok az . Kmse mesaj atmıyo nasılsın diyen yok . Facebook'ta bişy paylaşıyorum hiç kmse ilglnmyo . Profil resmi değiştiriyorum yine kmsenin umrunda değilim . Yaşım 20 :/ bir arkdsm bna ddilr sen tutuncak yer arıyosun. O kdr güçsüz gözkyrm blki de szce ne yapmalıyım

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş çevreni genişlet, özgüven eksikliği sorununu da halletmelisin

ister bir uzmanla görüş ister kitaplar oku araştır vs.

kendini oyalayacak bir şeyler bul çok fazla boş vaktin olduğundan böyle şeylere de kafa yoruyor olabilirsin

hobiler edin

0|0
    0|2
    • Ne kadar bilindik cümleler. Aynı şeyleri söylüyor herkes. Arkadaş çevresi nasıl genişletilir, özgüven eksikliği nasıl halledilir, hobi nasıl edinilir bunlar haber ver.

• Hangi kitabı okusun?

Bi tek uzman yardımı al kısmını savunabilirsin, diğerleri hep fasa fiso :P

Ki uzman yardımı al demekte yine klasik bir cevap. Neyse yalnızları anlayamazsınız zaten. Bizi bir biz anlarız bir de Allah.

• evet sen çok güzel yardım etmişsin sende bir yardım al bence

Erkekler Ne Diyor 20

• 1- Lütfen kelimeleri buraya daha doğru yaz. Misal: gözkyrm blki -> gözüküyorum belki

2- Arkadaşların seninle ilgilenmiyorsa onlara kalmadım. Çık yeni arkadaşlar edin. Burası Türkiye erkek olsan yeni ortamlara kabul edilmen zor olabilirdi ama kızlar için çok zor değil bu.

3- Konuşmaktan utanıyorum, güzel konuşamıyorum felan diyorsan; konuşmak zorunda değilsin. Yani sürekli konuşmak zorunda değilsin. Sakin ol konuşacağın zaman sakin sakin konuş onun dışında yersiz konuşmalarda bulunma. Sözlerin kıymete biner insanlar seni dinler.

4- Kişisel gelişime önem ver. Kişisel gelişim ile ilgili kitapları oku ben benzer sorunları yaşarken bu kitaplar sayesinde çok daha farklı bir hayatım oldu. Ancak şunu unutma, kitaplar sihirli dokunuş değiller. Sen bunlara yorum katarak en doğrusunu yapabilirsin.

5- Ruhsal dengesizlik yaşıyorsan bir psikayatriste git ve sakın çekinme olduğu gibi anlat. Birkaç aylık ilaç kullanımı senin özgüveni çok çok yüksek bir insana dönüşmene yardımcı olabilir. Ve bunda utanılacak birşey yok bunu da unutma.

6- Özgüven testleri yap kendine. Çık dışarıda hiç tanımadığın insanlara ilginç sorular sor ciddi ciddi. Cevaplarını pür dikkat dinle. Özgüveninin yükselmesi de çok büyük farklar yaratacaktır.

7- Sana bunları madde madde çok biliyormuş gibi yazmam benim hayatımın süper olduğu anlamına gelmez. Herşeyi yazdığımı hiç birşeyi unutmadığımı veya her şeyi bildiğim anlamına da gelmez. Bunları okuduktan sonra benim yanlış düşündüğümü kabul et ve kendi yolunu çiz, yani benim ve başkalarının söylediklerine kendi yorumunu kat.

8- Başarılar ve mutluluklar.

0|0
    0|0
  • senin iyi niyetine kurban olurum ben. ne kadar saf ne kadar temizsin kim bilir. iyi insanlar hep yalnızlığa mahkumdur çünkü etraflarında sayılı insanlar vardır. iyi tarafı ise azdır etrafındakiler ama gerçek dostum diyebileceği kişilerdir onu asla aldatmazlar yarı yolda bırakmazlar sırtından vurmazlar. arkadaşlar çok güzel ifade etmişler benim ilave edeceğim ise kendine yeni uğraşlar yarat ilgini farklı yönlere kaydır farklı alanlarda kendini geliştirebileceğin birçok alanda bunu yapabilirsin hayattan daha fazla keyif almak senin elinde sadece istemesini bil yeter. daha çok kitap oku anlayarak oku hissederek olayın içine girerek. ve hiçbir zaman çaresiz görünme güçsüz görünen insanlardan oldum olası nefret etmişimdir allaha şükür her yerin tutuyor sağlığın sıhhatinde yerinde o zaman acizmiş çaresizmiş gibi görünmekten vazgeç arkadaş her zaman yaratılır facede durumunu beğenmeleri senin için ölçüt olmamalı. isterse 1000 kişi beğensin o 1000 kişi içeriisnden güvenebileceğin sırrını anlatabileceğin tek bir kişi yoksa bana göre o kalabalık hiçbir şey ifade etmiyor. en önemlisi de ne biliyor musun eğer gerçekten böyle iyi olmaya devam edersen çok güzel anlayışlı saygılı dürüst efendi bir insan seni bulacaktır dikkatini elbet çekeceksin. sadece doğru zamanı bekle aceleye getirme iyi geceler efendim.

1|0
    0|1
  • sana daha önce şu kıza benzediğini söleyen oldu mu ya:D link

0|0
    0|0
  • Kaderine terk edilmiş kederli bir deniz fenerisin;

Ne gelen var, ne geçen

Geçen günlerin hüznüne yanarsın

Yanıp yanıp sönersin,

Kendine bile faydasız.

Yukarıda bir saman yolu,

Gökyüzü yıldızlarla dolu

Yıldızlar kalabalık, sen yalnızsın...//

0|0
    0|0
  • Faceye çok takılma, önemli bişey değil ama reelde arkadaş edin mutlaka çıkar karşına yeni arkadaşlar. Kendinden taviz verme yeni arkadaş edinirken. Mutlaka sende birilerinin aklına geliyorsundur. Güçsüz hissettiğini ya da yalnız olduğunu da kimseye belli etme. Gerisini akışına bırak.

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı doğru seçmişin :)

sevdiğim bir hocam derdiki, 'eğer güçsüzsen her zaman kaybetmeye mahkumsun. unutma hep güçlü olanlar kazanır'' iyi demiş bence :)

0|0
    0|0
  • Herkes benzer soronları yaşıyor. Hiçbirşey yapma böyle yaşamaya devam et.

0|0
    1|0
    • sende çok yardımcı olmuşsun

• Tamam modaratör kardeş patron sensin seninle tartışmaya girmek istemem. Ben sadece çıkış yolu olmadığını belirttim, sen boşa umut verdin gibi geldi bana o yüzden. Ben de yalnız bir insanım hep aynı önerileri duyuyorum etraftan o yüzden müdahale ettim. Trolleme gibi bir durum yok. İyi günler diliyorum.

• olur her insanın buhran dönemleri sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • sesli harfleri kullanmayı öğrenmelisin

1|0
    0|0
  • az ve ozuyle yetin cok begeni almak derdinde olma..

0|0
    0|0
  • hiç kimse yalnız değildir düşüncelerini değiştirmen gerekiyor öncelikle.karamsar düşünme..birçok erkek ve kız arkadaşın olabilir.herşey zamanla bekle...

0|0
    0|0
  • hobiyi filan salla. arkadaş edin . git takıl bir yerlere. okumuyor musun sen? okulda birileriyle dalga geç bişe yap işte. ben öyleyim mesela okula gitmek için can atıyorum çünkü eğleniyoruz :D

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • benim arkim ol yorumm manya yapm begnim herseyini hehe saka saka git kendine hobi bul

1|0
    0|0
  • namaza başlamalısın

0|0
    0|0
  • çirkin birisin demek ki :D bide şu kelimeleri kısaltarak yazıyosun ya ondandır

0|1
    0|0
  • arkadaş çevreni değiştir. yeni ortamlara gir. seninle tanışmak isteyenlere şans ver...

0|0
    0|0
  • Onlar kendini kandirsin dursun. Sen gibi itiraf edecek güçleri bile yok bosver sen onlari.

0|0
    0|0
  • Türkçe'yi doğru düzgün kullanırsan ilgilenen birileri olacaktır.

0|0
    1|0
  • sen onların gönderilerini beğen yorum yap karşılık verirler heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kıyamam sanaaaaaa

0|0
    1|0
Yükleniyor...