Geç gelen mesajları önlemek için taktikler neler?

Sevgilinizin mesajlarına geç cevap atar mısınız ya da sevgılınız geç cevap verır mı ? Sınırlenır mısınız bu durumlarda , eger sınırlenıyorsanız ne yaparsınız bunu önlemek için ya da ne yaptınız ? Cevaplar için şimdiden tesekkür ederım :)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunu dile getirip halen makul zamanda cevap vermiyorsa, ya önemsemeyceksin ya mesajlaşmaktan vazgeçeceksin. Ya da ayrılacaksın.

Sinirlnmen sana zarar, onu ırgalayn birşey yok.

Üzme kendini boşa..

0|0
    0|0
    • yok her zaman yapmıyor , ama ben o kadar cok alısmısım kı anında cevap verılmesıne bı tuhaf oluyorum o gec cevap verınce mesajlarıma.

• sanırım haklsıın tesekkür ederım yorumun için saol :)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• ne kadar süre gecikiyor ve çocuk çalışıyor mu

0|0
    0|0
  • gec cevap atma yazarım.

0|0
    0|0
  • hemen mesaj atar çaldırdığımda hemen geri döner bana öyle bir sıkıntım yok ben de ona öyle yaparım

0|0
    0|0
  • bazen saatler ya da 1 gun sonra mesaja cevap yaziyorum. sorun etmiyor sevgilim bunu.

0|0
    0|0
    • hadı yaa baslarda da mı sorun etmedı pekı ?

• yoo etmedi cunku beni taniyordu :)

• sanrıım ben de artık pek sorun etmemeyı ögrenmem lazım,tesekkür ederim yorumun için :)

• Önleyemezsin.

0|0
    0|0
    • neden pekı ?

• evet mantıklı tesekkür ederım yorumun için :)

• Rica ederim. :)

• Ben sinirlenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer ki cevap yazacak durumda olduğunu biliyorsam ve geç cevap veriyorsa hiç cevap vermiyorum.

0|0
    0|0
  • önceden sorun ederdim öncekinde ama şuan belki işi vardır diye düşünürüm sorun etmem nasılsa döner bi gün derim:D oda sorun etmez de son günlerde tele neden geç bakıyorsun diyor :D:D

0|0
    0|0
    • işte bızım durumda da ben dıyorum onu , ama onu bır sekılde tersıne cevırmem lazım sanırım :D

• sen ekle beni ;)

• tamam canım ıstek gönderıyorum :)

• OFFF Sinirlenirim. bisaniye bisaniye benim sevgilim yokki .. pff

1|0
    0|0
  • Geç farkına vararsam eğer geç cevap veririm veya çok yoğunumdur mesaja dahi bakamam.. Eğer geç cevap veriyorsa ararım.

0|0
    0|0
  • Hic mesaj atmiyorum. Mesaj telefon sevmiyorum ole. Gorustuk gorustuk. Ne zaman nerde bitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...