Baylar bayanlar siz naparsınız?

erkekler çok sevdiğiniz eşiniz için içgüveysi olarak, kızlar çok sevdiğiniz eşiniz için kaynananızla birlikte yaşar mısınız?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda esasen kesinlikle hayır demek doğru olmaz. Çünkü bazen öyle ilginç bir hayat olur ki bir bakmışsınız mecburen gitmek zorunda kalmışsınız. Burada önemli olan anlaşmak. Bireylerin birbirine saygı duyması. Mesela ailenin tek çocuğu ile evlendiğimizi düşünecek olursak belki mecburen yaşayabilirim. Yada ailesine yakın bir yerde oturulabilir. Ayrıca belki iş dolayısıyla da birlikte yaşamak mecburiyetinde kalınabilir. Dediğim gibi önemli olan o aileninde artık gelini ya da damadı kendi öz evledı olarak görmesi ve birlikte yaşamaya çalışmalarıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır yaşamam.

1|0
    0|0
  • İcguveyligi bana ters!

0|0
    0|0
  • kendimize ait evimiz olana kadar ,düzenimizi kurana kadar sabrederim .sevdiğim kadın için katlanırım .

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır...açık ve net..

0|0
    0|0
  • şu saatten sonra kimse için iç güvey gitmem zaten almazlar :)=

0|0
    1|0
  • çadırda yaşayın, ama mutlu yaşayın. tecrübe. aksi halde kaynananızla evleniyorsunuz sanki. kaynana mutluysa eşiniz de mutlu. yoksa hayat zindan.

0|0
    0|0
  • ne kadar seversem seviyim olum iç güveysi gidilir mi la :D töbe ya düşman başına o ne la karı gibi kızın babası iş felanda kursun daha neler :D

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak allah göstermesin derim .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabii ki her bayan kendi evim olsun ister. Kendime ait mutfağım olsun ister.

Ama yaşamaya mecbursam neden yaşamayayım ki.

Sonuçta annesi, annesini sokağa atacak hali yok.

Benimde bir tane abim var.

Böyle bir durum başımıza gelse, eşinin annemi ve babamı istememesi beni çok üzer.

O yüzden insan empati yaparsa büyük de konuşmaz.

1|0
    0|0
  • ev ev üstüne oooolmaz!

0|0
    0|0
  • Ben yaşarım. Kaynana değil, annemm derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...