Bıkmadınız mı sizde artık bu tarz sorulardan?

Ne zaman bu siteyi açsam buranın en güzeli kim? En iyi anlaştığınız sevdiğiniz favori üye kim? gibi sorular çıkıp duruo. Bıktım lan. Ve hep aynı isimler söylenip duruyo cansuongel rosebud eleadora supreme donnafiamma closie. Arkadaşlar bu soruları bunların sorduğundan kıllanıyorum söyleyim ben. Bakın saldırı amaçlı değil kesinlikle ama başka açıklaması olamaz. bir de gerçek hayatta görmüş gibi şu güzel bu güzel yapıyonuz yapmayın =)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir güzelim derdin kuyruk acısı mı

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazacak kimsen olmadığından bazen böyle sinirlene biliyosun :) Veya adımı yazıcağı umudu beslerken aslında hayal kırıklığına uğraman. En son buradan konuştuğum kişi bu sebepleri sayarak benimle iletişimini kesti :) İnsanlar garip, nelerden medet umduklarını tahmin etmek zor. Aslında oda böyle sorulara karşıydı senin gibi :) Neyse, fikrine gelince, bence gayet güzel söylüyorsun. Zaten nasıl bir asosyal bu site de şan kazanabilir ki.

1|0
    3|1
  • sıtenın en guzelı kım dıye soran hep aynı kısı zaten

dıger uyelerı gormedım ama supremeye guzel dıyebılmek için bı ınsanın gozlerının bozuk olması lazım

1|1
    1|0
  • tamam kabul ks nin kraliçesi sensin gizli hanım :)

THE END...

0|0
    3|0
  • sende farklı isim söyle ortam farklılaşsın :D bu kadar basit..

0|0
    2|0
  • Tamam =)

0|0
    3|0
  • Ne yaparsa yapsınlar. Güzel desem bana mı gelecekler? Hayır.

0|0
    1|0
  • biz de tam kalkıyorduk

0|0
    1|0
  • şişirilmiş olayını bilirmisin bu tip olaylarda bundan ibaret durumlar söz konusu real de görsen selam vermessin ama bura gibi yerlerde normal erkek dediğimiz bir çoğu tipikler yani bu hale getiriyo saolsunlar:)

0|0
    0|0
  • Tatmin olmaya calisiyordur

0|0
    1|0
  • Üzülme gizli bir gün seninde olur <3

1|0
    1|0
  • tamam sen en güzelisin onları hiçe saydım

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• valla soran bizden biri değil o kesin en azından cansu rose veya ben değilim cunku her sorunun altında hepımızın yorumları var.. artık rose isyan etmıs durumda bu kım dıye bende aynı sekılde cansu zaten kibarlıktan teşekkür edip duruyo :D zaten site artık o soruları kaldırıyor... iyide oluyo artık taciz boyutuna geldi resmen :D

3|0
    1|1
  • bıktık

çözüm var mı

yok

bıkmakla kalıyoruz, cevap vermemeyi ve okumamayı tercih ediyorum

0|0
    2|0
  • Soruyu şimdi gördüm.

Benim hiç gizli sorum yok.

Zaten sitenin en güzelleri sizce kim diyip detayda hiç "donnafiamma" yazan bir soru yok.

Sağolsun bir kaç kişi cevap olarak yazıyor o kadar :)

Evet bende bıktım bu tarz sorulardan kimene kimin nasıl olduğunu.

0|0
    2|0
  • senin bu saydgn ksiler arasnda birinin iki hesabi var ad vrrmicm ama kiza biri cirkin desin baska bir hesapla savunmaya gecio farkttm bunu. Artk rosebud ve acnsuyu grmuorm. Taklmiorlar. Eleadoranin yazis sekline bakarsak onun olmadigida kesn. Puppy dessn ack sozli böyle şeylerde sormz.

2|2
    1|1
  • O sorulardan bıktık ama ayıp lan millete çamur bari atma

3|0
    1|1
Yükleniyor...