Acil yardım ..evimde istemiyorum napcam ?

selam arkadaslar bız nısanlımla aynı evde kalıyoruz..nısanlımın bekar bı abısı var hapıse dustu esyaları bosuna kırada kalmasın dıye bızım eve getrcez..fakat 2 ay sonra mahkemesı olcak cıkabılırmıs..esyalar dıye muhtemelen gelıp bıze kalcak ben ıstemıyorum tamam gelsın gecıcı bır sure kalsın ama yerlesmesinden korkuyorum..napabilirim..bilemiyorum yerleşmemesi için ailem mezunıyete gelcek askım onlar gelınce napcaz diyorum ama buda kesin bir çözüm değil...aslında gelip alsın sorun değil ama adam sorunlu uyusturucu içki sigara pis arkadaş hepsi ondaa...offffne yapcamççgelsin kalsın istemiyorum..bu arada bizimkiler nişanlımla kaldığımı bilmiyorlar o yzden mezuniyete gelcekler diyorum nişanlıma..yani nişanlımı bile göndercem abisi hiç kalamaz anlamında...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nişanlına uygun bir dille üçünüzün aynı ortamda sürekli kalamayacağından bahset..

0|0
    0|0
    • anlamıyor, anlamazda ..

• ya da sen erkeksin böyle bir durumda sana nişanlın ne derse aynıevde kalmalarını istemezsin..

• Ben böyle bir durumu zaten erkek olarak kabul etmem.. Nişanlımın söylemesine gerek kalmadan ben gerekeni yapar uygun bir dille anlatırdım kardeşime.. Ki zaten önce onun anlamasını beklerim önce açıkçası.. yani böyle birşey mümkün olmayacağını kendisinin bilmesi gerek.

Erkekler Ne Diyor 2

• Nişanlinizla aynı evde kalmanız bir sorun, davetsiz misafir konusunda tavrınızi belli edin bunu başka bir eve taşınma kararı ile yapabilirsiniz ailenizden yardim isteyin ve nişanlılık sürecinin eşinizi tanıma süreci olduğu unutmayın

0|0
    0|0
  • valla bunu nişanlına anlat sessiz kalma ;) kız olduğunu hatırlat ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...