Sevgilinizin sizi sevmediğinizi düşündüğünüz halde onu bırakamıyor musunuz?

Biliyosunuz sevgiliniz sizi yeterince sevmiyor belkiçoğu kez ilgilenmiyor vs vs.Birda uzaktan.İş bu durumda olunca onu çok sevdiğinizi istese herşeyinizi vereceğinizi biliyosunuz.O sizin gösterdiğiniz kadar değer göstermiyor hatta.Bu durumda ondan ayrılamıyorsanız ayrılsanız acı çekiceksiniz önceden ayrılıklar olduğu halde hep aradınız barıştıdnız onsuz olmadığını 4 5 ay ayrı kalınca bile anladınız hatta ondanayrıyken başkasıyla denediniz ama olmadı unutamadınız yine döndünüz ona .İşte böle bir ilişki bunu yaşayan kişinin yani benim ne yapmam gerek ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bende yasadım arada hala hissediyorum bunu ama bi zaman sonra ıcındekı gurur cıkıyo su yuzune ama bıraz zaman alıyo tabı bu durum hiç yapmıcagın seylerı yaptırıyo kendın olmaktan cıkıyosun biliyorum ama gurur meselesı halıne gelınce ıster ıstemz hareketlerınden tavırlarından dolayı kasıcaksın kendını ve uzaklasıcaksın oda farkında olucak sonrada roller değişicek tabı gururun biraz erken gelmesı sart :)

0|0
    0|0
    • roller değişicek mesela ben bunu nasıl hissetiricem ve benm rolümü ilgimi o versin artık zamanı geldi amaverir mibu durumda her erkek ?

• kendını kasıcaksın canım onun hareketlerını yapıcaksın onun gibi ilgisiz umarsız davranıcaksın bı kac gun denıceksın boyle yapmayı asla o mesaj atmadan atmıcaksın aradıgında acmıcaksın ısım var dıceksın..buda olmadı adam gbi karsına alıp derdın ne dıceksın

• uzktan bir ilişkiyse

Erkekler Ne Diyor 5

• benım 4 sene kadar bır ılskım oldu cok donmk ıstedm ama kız arkdsım dnmedı ve şu an sozlu ayrılalı 2 buck sene oldu ama hala untmadım bnce cıvı cıvıyı soker derım senı unutanı sende unuttgnu gstererk acı vercksın kı mutlu olmasın bn hala ozluyorum cogu zaman ama ne yazık kı yalnızım bır kız arkdsm olması ıcın nelerı vermezdım kı..

0|0
    0|0
  • Aklını başına topla! Sonuçta bu çocuğu bu haliyle seviyosan ve bu halini çekebilirsen bu haliyle razıysan devam et yok ben bu halini kabul edemem diosan beyin olarak kendini ayrılığa hazırla sonuçta sadece bir erkek binlerce hatta milyonlarca hatta hatta milyarlarca var ondan :)

0|0
    0|0
  • üzüldüm haline.

0|0
    0|0
  • Alışkanlıktır

0|0
    0|0
  • bağımlısı oldum bırakamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok o kadar gel gitli bir ilişki istemem , gittimi dönmesin bende gel demem zaten ...

0|0
    0|0
  • şuanda yapman gereken tek şey var o çocugu kendine asık etmen için. bunun için ayrı bir başlık aç ve sor.

0|0
    0|0
  • ayrılman gerek.ben bunu yasadım ayrıldım ama yıne çözumu yok ayrılınca da.en azından bı kaar vermiş oluyosun ve uyguluyosun

0|0
    0|0
    • tabi onla olmamasının sebebi senın ona verdıgın deger kadar sana deger vermemesıyse yanı sevıyosa ama yeterınce sevmıyosa ve gunde 2 kez falan arıyosa ama yuzyuze görusunce roller değişiyosa yanı tam aksıne o senın peşinde koşuyosa

• o sık aramıyor ne biliyim uzakta zaten ama arasın istiyorum bir şekilde ne yapmam gerk

• ona bunu söledın mı?ben sölemiştim ve işlerim cok yogun ben senınle tamam daha cok ilgilenırım desem bi sure böle devam etmek zorunda ama üç yıl ama bi ay bilemicem dedi.yani ona bi söle bakalım ne dicek

• sende geri cek kendini cok üstüne düsme seni cepte sanmasina izin vermemelisin belki ozaman degisir

0|0
    0|0
  • onsuz olmuyorsa onla neden olmadıgını bulurdum

0|0
    0|0
  • tamda böle bişiy yaşadım ayrıldık sora yapamadık barıştık ama düzeldi tabi şimdi yeterince ilgisini alakasını gösteriyor ayrılık bize bircok şey kattı birlikteyken birbimizin değerini bilmediğimizi anladık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...