Şampiyon olma şansımız nedir sizce ?

Şikeciler yine maçı şike ile aldılar. Haftaya derbimiz var sonuç sizce ne olur ? Ben takımımın patlama yapacağına inanıyorum. Tarihi bir fark açacağımızı düşünüyorum. Arenaya gömeceğimiz günü konuşacağımızı ön görüyorum haftaya. Bu maç dönüm noktası olabilir. Bu maçı alırsak şampiyonluk iddiamız sürecektir moral bozuklukları ile 2-3 maç hata yapacaktır. Bizde toparlanıp puan farkını indirebiliriz.

Türkiyenin en iyi hücum hattı bizim zaten neden alamayalım maçı ?

Eğer bu maçıda kaybedersek Galatasarayımızın maçlarını bir daha stadyumunda izlemeyeceğim. Alper Potuk saçlarını sahanın ortasında kesecekmiş kazanırlarsa ben buna ihtimal bile vermiyorum Arena'ya gömeriz onları !

Bu maçta böyle birşey olursa takımı desteklemiyorum arkadaşım kupa istiyoruz 4.yıldızı istiyoruz

• Maçı kazanarak şampiyon oluruz.
    60% (3)0% (0)20% (3)Oy Ver
  • Maçı kazanırız ama şampiyon olamayız.
    0% (0)10% (1)7% (1)Oy Ver
  • Maçı ve şampiyonluğu kaybederiz.
    40% (2)90% (9)73% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bence Sene sonu gönderilmesi gerekenler

Drogba

Eboue

Dany kiralık gelecek tekrar yollarız

Burdisso

Bruma

Amrabat kiralık gelecek tekrar yollarız

yabancılardan temizlik yapmalı ve Di Maria'yı almalıyız kanatlarımız çok zayıf.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Al işte galatasaray taraftarı tek sevgi kupa :)

1|1
    0|0
    • şikeci değiliz alın teri ile kazanıyoruz.

• kupa kazanılmayacaksa o takımı tutmanın anlamı yok

• Bak fener kupa alıyor gel fenere :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence de sezonun patlamasını derbide yapacağız.Şampiyon olmamız çok zor gibi matematiksel anlamda e bir de bizimkilerin deplasman karnesi malum derbi dışında kalan 6 maçımızdan 3 puan çıkaracak olsak eyvallah ama maalesef bu sezon için kolay kolay konuşamıyoruz.Mancini bir şey beceremiyor oyuncular eskisi gibi mücadeleci değil bu yüzden ne olursa olsun TR kupasını kaldırıp derbiyi kazanarak gelecek sezon adına yatırım yapan bir takım olmalıyız.Bizim asıl yerimiz Avrupa'dır.

0|0
    0|0
  • Ben bile artik kabullendim sampiyonlugun bu sezon elden gittigini renktas. Hayirlisi olsun.

Takimda temizlik vakti gelmistir, bir cok yabanci oyuncu gitmeli. Star falan dinlemem, oynayacaksin abi. O kadar parayi aliyorsan karsiligini ver!

0|1
    0|0
    • Eboue,Burdisso, Drogba yollanmalı. Amrabat ve Bruma dönecek onlar ile toparlanabiliriz. Yabancı sınırımız var biraz temizlik yapmalıyız ve kanatlarımız çok zayıf Di Maria'yı almamız şart seneye yeni çileğimiz olur.

• Gelirse Di Maria iyi bir secim olur. Basta Mancinin gitmesi gerek.

• Aysal alır Di Maria'yı mancini yerine Lucescu ya da Luiz Enrique olabilir.

• inş olamazsınz.

0|1
    0|1
  • :) :) :) :) :) :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• %1 ihtimal yeterli mi

0|1
    0|0
  • Bizden hiç bir zikim olmaz. Bu seneyi es geç

0|2
    0|0
    • Bu sene gidebilir belki seneye kesin alırız Di Maria'yı alırlar takıma

• :) İnanmış ya. Git bir elini yüzünü yıka

• bok kazanırız biz bu oyunla

0|1
    0|0
  • bir patlama olacağı doğru ama bu içinizde patlayacak olan bir patlama

0|1
    0|0
  • sansınız yok..

0|1
    0|0
  • şike değil şike şike :) şansınız yok c şıkkı.

0|0
    0|0
  • 4.yıldızı al biyerine dok. senin ananı atanı gelmilmişini geçmişini kitabını dinini dikeyim bilmem anasını ne yaptıgımın çocugu. şerefini sktgmn evladı. ananı gömeyim gözlerinin önünde o sahanın ortasına

0|0
    0|0
  • berbat oynuyoruz ama derbilerin havası başka oluyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...