Spor yapalım derken erkeğe benzemekten korkan var mı ?

Şimdi ben düzenli sporumu yapıyorum ama amaç kas mas değil sadece daha fit olmak en çok bacak kalça hareketleri yapıyorum

zaten millet bacaklarımı begeniyor ben korkuyorum o bacaklar sporla eriyip şekli bozulurmu gögüsler içinde aynı durum geçerli zaten zayıfım la tırsıyorum ama sporuda seviyorum çok bir zararı var mı acaba korktugum şey gerçekleşebilirmi Birde spor gögüsleri küçültür mü büyütür mü ? zaten toros dağları gibi maşallah dahada büyürse vucudumu ele geçirip tek başına bir yaşam formu olacak diye korkuyorum

not: Ciddi cevap veri ben eriyorum ve yemeklere bakınca bile midem bulanıyor bu aralar anoreksik olmaktan korkmuyor değilim

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• Ona göre yaparsın sporunu seni salonda yönlendiriyor insanlar zaten. Ağırlıkları az çalışırsan kas , çok çalışırsan zayıflamak için yapmış olursun. Örneğin dumble 10 defa çalışmanla 15 defa çalışman arasında fark var, bana söylenen buydu. Kaslarını fazla çalıştırıp hormon seviyeni bozarsan ( aşırı kaslanınca ister isteme oynuyor) göğüslerin küçülebilir evet. Doğru hareketleri yapıp göğüs kaslarını çalıştırırsan da sıkılaştırıp sarkmasını önleyebilirsin.

2 sene salonda çalıştım isteğim dışında kaslanma olmadı. Kilo almamak için de zaten spor yapıyorsun metabolizman çalışıyordur yediğin kadar yakıp yaktığın kadar da yediğinde problem olmaz. :))))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Fit olmak için yapılan egzersizlerle body builder gibi kaslı olunamaz :) Yoğun kullanılan kaslar yağlar gittikçe belirgenleşir ve hacim kazanır, ama durduk yere öyle kat kat kas çıkmaz.

Benzer mantıkla göğüslerinin büyümesi için göğüslerinle bench press çalışman gerek :DD

0|0
    0|0
  • kafana göre mi spor yapıyosun sen? öncelikle ne istediğini hocalara söyleyeceksin, onlar da sana uygun bir program hazırlayacak. Programa uyduğun sürece istemediğin bir şey olamaz.

0|0
    0|0
  • Gerçekten seni zorlayacak ağırlıklar ile çalışmadığın sürece kas yapabileceğini sanmıyorum. Mevcut yağı eritmek kaslarını daha belirgin hale getirebilir sadece.

0|0
    0|0
  • bak ebru şallı ya carmen elektra ya bi içim su. bırak erkeğe benzemeyi normal hatunlar yanında erkek gibi kalır sen spora devam et

0|0
    0|0
  • sporu abartmamak gerek yoksa sonuç böyle olabilir link

0|0
    0|0
  • betimleme yetenegine hayranim soruyu okuyan hemcinslerimin cogu coskun oluveriyorlar

0|0
    0|0
  • :D abartmayın siz yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok :) Omuzlarım geniş boyum da uzun bu kadar yeterli diye dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • hem yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • yok ya ne alaka

0|0
    0|0
  • evet omuzlarım geniş kasta olursa anında üçgen vücut çok tehlikeli .Ama başladım spora bakalım.

0|0
    0|0
  • kas yapmak o kadar kolay değil en fazla var olan kaslar gecici olearak şişer...

0|0
    0|0
  • kas yaparsın bir kız olarak bence sadece yürüryüş yap..kas kızlara yakışmıyor..

0|0
    0|0
    • valla tırsmıyor değilim

• vavvv be bu ne azim..zayıfım demişsin canım...artık kasa dönersin..ama mide kası belki yakışabilir..mekik iyi fikir.

• 30 mekık mı pehh..

• sırf bu korkudan kılımı kıpırdatmıyorum ben, oh tembelliğime mis gibi bahane buldum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...