Sorum erkeklere lütfen bakarmısınız ?

kız arkaşınız size tüm duygularını dökmüş olduğu bir sayfa verse hani eski günlerdeki gibi mektup tarzı :)) ne düşünürdünüz. birde son zamanlarda bu kızı çok kırıp üzdünüz kızda bu şekilde tüm duygularını yazdı tepkiniz ne olurdu erkekler hoşlanırmı bu tarz şeylerden ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mektubu görsek daha net cevap verebilirdik :-)

1|0
    0|0
    • tüm şeffalıgımla yazmış oldugum duygularım sevgim kırgınlıgım gözyaşlarım .. bana tavır takındıgında hissetiklerim onun yaptıkları. ve ondan beklediğim tüm davranışlar var içersinde ..

• :))

• Bu bana sanki rüyanda görürsün ben seni eklemem dermis gibi geldi :-)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kişiye göre değişir, benim hoşuma giderdi.

1|0
    0|0
    • genel olarak hoşuna gidiyor sanırım erkeklerin . teşekkürler:))

• Duygularını ifade etmen en temel hakkın zaten. Üstelik böyle bir yöntem kullanıp ilişkini düzene sokmanda takdir edilecek bir durum. Tebrikler ;)

1|0
    0|0
    • ilişki değil aslında bizimkisi birbirini çok seven iki arkadaş :)) ben yanlış tabir kullanmışım başta çok özür dilerim.

• Kız arkadaşıyım demen daha fazla yakınlık belirtiyor ve sevgili anlamına geliyor. Eğer Allah söyletmediyse kendini dostum dediğin kişinin sevgilisi olarak tanımlaman biraz platonik bir şeymiş gibi oluyor o yüzden böyle bir şey söyledim ;)

• yok hayır çok yanlış anlamışsın :)) çocukluk arkadaşım hem aynı okullara gittik ünide ayrıldık tabi ama memlekete gidince görüşürüz sürekli iletişim halindeyiz ama dün biraz üzdü beni o yüzden yazma geregi hissettim.. 15 gün sonra görüşücez o zaman vericem eline :))

• baştan kabettin hem ben üzcem üstüne bide aşkı ilan etcen aynı gün bırakırım la...biraz utangaç ol :)

1|0
    0|0
  • benim düşünce: nüfüs kagıdını isterim

erkeklerde hoşlanır bence

2|0
    0|0
    • çok çılgınmış :))

• bidaha olamsınn :D

• he he tamam :)))

• Bu seni erkegin gözünde kolay hale getirir insanlar egoyla haraket eder bence çok uzatma gözlerine bak gönlü varsa gelir konuşur

1|0
    0|0
  • Hoşuma gider ( keşke banada yazılsa ) :)

1|0
    0|0
  • karaktere göre değişir gururlu biriyse sevsede sevmesede tükürdüğünü yalamaz seni seviyorsa sıkıntı yok ama seni sevmiyorsa hiç salamaz ha seni sevmiyor ama sağlam bir vicdanı varsa muhtemelen özür diliyicektir seninki hangisi :?

0|0
    0|0
    • duygusal merhametli ama duygularını o kadar çok belli etmeyen.

• teşekkür ediyorum :)

• önemli değil

• ben hoşlanmam sevdiğimi kırmamaya çalışırım geçmişi de yaptığı her hatayı geleceğinde yapmaması için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • erkek egosunu tavan yaptırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yazdım dolu dolu 2 sayfa. Çok hoşuna gitmiş annesine(komşumuza) okutmuş, annesi de bu kızı üzme gibi bir sürü şey söylemiş

1|0
    0|0
    • ben çok saçma şeyler yazdım ya o an ne hissediyosam onu :)) okuyunca çok gülcek bence :)) hatta ağladım bile böyle gözyaşlarım damladı ve mürekkep dağıldı. düşün o kadar :)))

• samimiyetle yazmışsan sorun olmaz :)

• aşırı samimi denebilir tüm şeffaflıkla :))

• sorum erkeklere demişin ama bende cevap vereyim... erkekler maldır anlamaz böyle şeylerden iç uğraşma

0|0
    0|1
    • sende kendinin nasil bir sey oldugunu gosteriyorsun.gizli pro arkasindan ona buna hakaret eden kisiliksiz oldugunu yani :)

• he yav he he

Yükleniyor...