Çıldırma derecesine getirdi artık...

sevgilimle 8 aydır beraberiz her ilişkide standart zaten başlarda balım gülüm ayları ama bu son aylarda her Allah ın günü kavga ediyoruz ben duygusal biriyim hemen kırılabiliyorum ve oda bunu çok iyi biliyor bunu bilmesine rağmen her görüşmemizde ağlatıyor her seferinde söz veriyor prensesimi mutlu etcem diye sevgisine güvenim tam ama yapmıycam dediği herşeyi yapıyor mesela bugün telefonda uyardım ilk buluşmamızdan beri bekletiyor beni hep lütfen erken çık geç kalma dedim yine geç çıkmış yarım saat bekledim beklemek sorun değil burada uyarmama rağmen bunu yapması değersiz hissettiriyor kendimi tamam beklettin insan bir gönül alır iki çift güzel söz söyler oda yok ben sinirlendikçe üstüme geliyor iyice batırıyor herşeyi en sonunda dayanamadım kalktım masadan gittim peşimden geldi falan ferken eve geldim yine bir gönül alma çabası yok ben tamam diyorum oda tamam diyor ben napayım artık delirme derecesine getirme hergün hergün kavga başka biri olsa 2 saniye durmaz ayrılırdım ama ben onu çok seviyorum hemde çok bir akıl verin lütfen napabilirim bu durumda?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim Arkadaşların Eline Düşmüş (: Fırsat Buldukça Yazıyorlar.Kaybetme Korkusu Yok Arkadaşta. Bu Değil Artık Arkadaş İçin Değersizsin.

0|0
    0|0
    • anlamadım ?

• Millet Yazıyor Ya.Kaybetme Korkusu Yok Bundan Ötürü Böle Davranıyor Falan.Bende Diyorum ki.Arkadaş İçin Artık Değersizsin.Baksana Uyarmana Rağmen Düzeşmiyor.Ayrıl Gerçekten Değer Verdiğini O Zaman Anlarsın Bunu Unutma.Kara Haber Tez Duyulur.

• ayrılamam çünkü aileler falan biliyor sözlü gibiyiz ve ben onsuz 1 dk yapamıyorum ne ayrılması mesaj atmıycam diyorum 1 dk geçmeden atıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• senin sabrına hayranım bir oduna bu kadar değer verilmez ki kavga tat tuz olur bu kara biber kıvamına gelmez sevsen ne olacak ki evlenince de bu düzeni yasarsın

0|0
    0|0
    • biliyorum evlenince nasıl olcak hep onu düşünüyorum kavga etmediğimiz zamanlar bambaşka biri o kadar ilgiliki herkes bizi çok kıskanır o derece ama kavga edince resmen içinden başka bir adam çıkıyor ben o adamdan nefret ediyorum fakat sırf o adam yüzünden sevdiğim adamı bırakamam

• belki bir umut işte

• yok olamaz o umut ne kadar değiştim dese bile aynı şeylere devam eder

• peygamber olmayamı calısıyorsun

bukadar sabır anca peygamberde olur

yada mazosistte

kendıne gel ve kangren olan parmagı KES!

0|0
    0|0
  • bırak gitsin GLmY üzülmeye degmez artık senden sıkılmıştır büyük ihtimal ya da başkası vardır hayatında kendini hiççç yorma

0|0
    0|0
  • Binkizi aglatan erkege adam demem ben

0|0
    0|0
  • vır vır vır bu ne laan bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • Her dediğini yapma sende onun gibi davran baktım olmayan olmaysa olmayan ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaybetme korkusu aşılaman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • bunu denedim ama sonra sen beni bırakabilirsin diyerek sürekli bunu hatırlatmaya başladı

• şöyle dedim benden soğudun bıktın sıkıldın ayrılmak istiyorsun. emin ol böyle kalbimi kırmak yerine direk söylesen daha az üzülürüm bunu dediğimde sen nasıl böyle bişeyi söylersin nasıl senden ayrılmak istediğimi düşünürsün vs. şeyler söyledi kafam allak bullak

• ayrılmak istemiyorsun ama kalmam için de uğraşmıyorsun de ne diyim daha ilginç bir zihniyet

Yükleniyor...