Erkeklerin düşüncelerini öğrenmek istiyorum; gurur yaptığını düşünüyorum, siz ne dersiniz?

sevgilim siyaset yuzunden benden ayrıldı ve bugun 613.gunumuz, bırbırımıze zıt oldugumuzu soyledı, benı kaybetmekten korkmuyormus gıbı davranıyor ama ben uzuldugunu gurur yaptıgını dusunuyorum ne dersınız?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• siyaseti senden daha üstün tutan biri için soru sorman bile yanlış sana sadece bunu söylüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mutlaka bı bosluk vardır içinde

0|0
    0|0
  • sen kendini kandırıyorsun bence o arkadaşın siyasetle kafayı yemiş ya da senden ayrılmak için vbahane yaratıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi bir ayrılık nedeni..bende bu yüzden ayrılmıştım ama neden siyaset gibi gözüksede aslında değil..hayata bakış açılarımız farklydı...benim beyaz dediğime o siyah derdi genelde..yani sizde de böyle bir durum varsa,sadece siyaset için değil genel olrak bir uyuşmazlık, siyaset sadece son noktayı koymuştur

0|0
    0|0
    • Yok bizde sadece siyaset sorun, sureklı dusunuyorum ve sabredıyorum kafayı yıyecek gıbıyım

• o zaman iyiki ayrılmışsınz ..çocuk baya ezikmiş..seni sindiremeyince bırakmış, senden korkmuş bile olabilir :)

• Ben hayatımda hıc kufur etmedım alıskın degılım edemıyorum, o sureklı benı kucumsemeler kaybetmekten korkmuyor falan ondan sadece namaz kılmasını ıstedım sadece namaz kıl baska bır sey ıstemıyorum dedım cıdden de oyle ve boyle bır konuda benı bıraktı, bu da benim imtihanım deyip sabrediyorum isyan etmiyorum ama neden boyle yaptıgını anlamak istiyorum.s

Yükleniyor...