Kafamda mı kuruyorum gerçekten hoşlanıyor mu??

simdi 1 çocuk var 12 tatli birşey arada gozgoze geliyoruz ama bakismak degil bencede nys ben voleybol takimindayim ogle aralari antreman yapiyoruz biz erkeklerde geliyor beraber oynuyoruz ben liberoyum gelen gecen smaci karsiliyorum bu benim yanimda yani ben 6 dayim o 4te karsidan smaç geliyor karsiliyorum bu supersin falan diyo o bişey değil de mesela karşidan top geliyor mahşet alıcam ortamıza düşüyor ikimizde alamiyoruz mal mal bakiyoruz birbirimize karşıdan smaç attı bir erkek yine o da sey dedi oha oldurdun kizi falan gecen gun onun arkadasi hayvan gucuyle smac vuruyo o bana atti ustume carpti top acitti bu da cocuga sen bittin oglum gibilerinden bişey soyledi ne demek bu ne anlama geliyor?v e gelen toplarda falan onume geciyo neden

simdiden tesekkurler:)

herkese +1

0|1
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Alinma ama hayalperestsin supersin falan demesi takim ruhunu kavramiş her sporcunun yapicagi bir davraniş az yavaş vur diyerek seni korumuş olabilir ama sadece kiz oldugun icinde bunu yapmis olabilir bence tetikte ol cok yilişma açik verdiği anda saldiriya gec :D vermessede hayirlisi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam Senden Hoşlanmakla Kalmayıp (: Koruma İç Güdüsü de Besliyor.Senin İçin de Uygunsa Yakında Gelir Hoşlandığını İtiraf Eder. (:

1|0
    0|0
  • Cocukta var bir kivilcim. Ama sende havadan nemi kapiyo gibisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...