Çok üzgünüm..Bunu nasıl aşarım :(

Terkedildim.Nefret etmem lazım ki öyleydi 2 gün öncesine kadar ama bugun bütün güzel zamanlarımız aklıma gelıyor yüzü gitmiyor sürekli ağlıyorum ben bunu nasıl aşarım :'( çok zor durumdayım.Bugüne kadar denedim çok aklıma getirmemeyi ama bugun çok ayrı üzgünüm :'(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yapacağın tek şey tüm samimiyetinle dua etmek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Onun montla sıçtığını hayal et, anında unutursun...

0|0
    0|0
  • şu siteye bir bak. senin durumunda o kadar çok insan var ki tahmin bile edemezsin. bende dahil. o acıyı sadece sen çekmiyorsun. yalnız değilsin. bunu düşün ve rahatlamaya çalış.

0|0
    0|0
    • herkes kendinden sorumlu.Herkesin derdide kendine göre büyük.

• aksini iddia etmedim. ben böyle düşünerek rahatlıyorm. sormuşsun bizde cevapladık.

• o şimdi mutlu mu peki

0|0
    0|0
    • bilmem.Barışmak istedim ama cevap vermedi başka şeylere cevap veriyor ona evet ya da hayır demiyor :(

• Merhaba, bizde iki gün önce ayrıldık. Ayrıldım işin bahanesi. O ayrıldı. Zıtlaşıyorduk. Bir anda senden ayrılıyorum dedi, ertesi gün buluştuk alacağım vardı onu verdi o an yine zıtlaşyık masadan kalktı gitti. Benimde nefret etmem lazim.benimde arkadaşlarım geçer diyor. Ama o boşluk nasıl doluyor nasıl? Bunu bulamıyorum. O eksiklik nasıl geçicek? Elim hep telde mesaj gelmiş mi diye, özlüyorum. Ama napayayım istenseydi ayrılmazdı, sevseydi ben değil, bırakan arardı. Bende senin durumdayım

• bende çok özlüyorum.O boşluk dolmaz insanlara söylemek o kadar basıt gelıyor kı :(

• Geçer geçer zaman ilaç

0|1
    0|0
  • Bosver uzulme hayat sana guzel daha niceleri gelir gider kiymetini bilen bulunur

0|0
    0|0
  • dertleşmek istersen buradayım.

0|0
    0|0
  • Zamanla kafana dağıtarak klasik bir cevap işin aslı sende bitiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende o durumdaydim hala daha oyleyim insanin yapcak hic birseyi olmuyor bizim uzulmemizin tek nedeni kafamiza taktigimiz icin takmamanin bir yollari war mi o an olmuyor ama alismaktan baska care yok hep boyle demen gerek kafama takmamam lazim dusunmemem lazim daha onemliislerim war demen lazim

0|0
    0|0
    • çok çaresiz hissediyorum canım bildiğim el oldu bana sebepte yok :'(

• ama gün geçtikce benden kopacak gıbı oluyor kahroluyorum ya :(

• İllaki oyle olacak ama seni sevdigi aklindan cikmayacak kalbinden cikmayacak sizde bizim gini belki bir yil konusmayacaksiniz bak ben hic haber alamiyorum artik mesaj bile atmiyor iki yabanci gibi olduk ama seviyoruz bunu bilmek herseye deger

Yükleniyor...