İnsanların uğraşması gereken sizlerin de hoşlandığınız spor dalı var mı?

Zevk aldığı spor dalı veya başka bir uğraşınmız varmı neler varsa ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzmek

0|0
    0|0
  • dans etmek şarkı söylemek,dinlemek

0|0
    0|0
  • yüzerim...

0|0
    0|0
  • profosyonel voleybolcuyum

bunun dısında gunde 4 saat spor yaparım

gıtar çalıyorum profosyonel olarak

dekarasyona karsı bır hobım var

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • voleybol dans etmek tenis oynamak :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Amatör astronomi. Kısıtlı imkanlarla, artık zar zor görünen gökyüzünde, geçmişe doğru yolculuğa çıkıyorum. Ay'a uğrayıp Gassendi kraterinde gün doğumunu izliyor, castor ve pollux'a gece yemeğine uğruyorum. Yağmurun ardından, "gökkuşağı körfezi"nde yağmuru kokluyorum. Güneşi uzaktaki evlerin üstünden yükselen akrep'le yaparken, o yıldız kümesi senin bu krater benim dolanıyorum.

Bazen de kozmozdan inip yeryüzünde takılıyorum. Bir elimde lehim bir elimde havya, bilgisayarda kodlar, şemalar; kendimce elektronik devreler yapıyorum.

Akşam esintisi tatlı tatlı geçerken, atlayıp bisikletime kendimi yollara bırakıyorum. Bazen hiç uyanmadığım kadar erken kalkıyor, erken kalkan yol alırmış diyor, uzaklara pedal çeviriyorum. Özgürlük ya iki pedalda ya da iki mercekte :)

0|0
    0|0
  • Bence herkes belli bir sporu alışkanlık haline getirmeli ve hayatında 1 tane bile olsa bir müzik aleti çalmayı öğrenmeli. Basketbol ve elektronik gitar vazgeçilmezlerim :)

0|0
    0|0
  • futbol var oynaması pek bilmesem bile koşmak bana yetiyor :D bazende voleybol oynuyorum :D

0|0
    0|0
  • Bodybuilding - FutboL

0|0
    0|0
  • sporun her cesidi ilgimi ceker yazin yuzme kisin futbol veya basketbol

0|0
    0|0
  • Çok fazla var.Spor dallarının çoğu ve fotoğrafçılık, tiyatro vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...