Arkadaşlar bütün seçmenlere bu sorum, ayrım yapmadan herkes cevaplarsa sevinirim..

Dunku secımlerde kımımız AKP,CHP,MHP,DP.. kendımıze yakın olan partılere oyumuzu verdık. Buradan herkese soruyorum partı ayrımı yapmadan.şu an10 tane ılk BDP'de buyuk sehırı kazandı. Pekı savundugumuz partıler gun gelır Kurdıstanı desteklerse yıne destege devam eder mısınız? Malum kasetler cıktı ınanmadınız montaj dendı pekı boyle bır durum gerceklesse yıne yaptıgı dogrudur der mısınız? Ben Chp ve Mhp'ye oy veren bırısıyım. Hangısı bulundugum yerde en yuksek oy alma potansıyelıne sahıpse rakıp karsısında sansı coksa ona verıyorum. Ben hıcbır sekılde ulke topragını baska ''canlılara'' verme taraftarı degılım. sağcı ve solcu herkesten cevaplarını beklıyorum

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Erdoğan Irak, Suriye ve Türkiye Kürdistan'ı projesine destek veriyor. Kürdistan resmen kuruldu, ilanı için uygun koşullar bekleniyor. Kendi orduları, meclisleri, başkanları, vergi sistemleri vs var. Sen şimdi Akp'ye vermişsin, Mhp'ye vermişsin, Chp'ye vermişsin ne olur. Ben Chp'ye verdim ama Akpsine de Mhpsine de Chpsine de kızgınım. Akpye bu projenin asıl sorumlusu olduğu ve bunca yolsuzluğa rağmen hala kendini Hakk yolunca gösterebilecek kadar yüzsüz olduğu için, Chp'ye bu kadar vizyonsuz olduğu ve yeterli derecede varklı gösterip muhalefet yapamadığı için, Mhp'ye de Bahçeli'den kurtulup tekrar "ben buradayım" demeye başlayamadığı için. Türkçülük filan diyorlar ama hepsi lafta. Ne dincisi gerçek anlamada Hakk yolcusu, ne Atatürkçüyüm diyen gerçek anlamda Atatürkçülüğün ne olduğunu biliyor ne de Türkçüyüm diyen gerekeni yapıyor. Hepsi fasa fiso.

0|3
    1|0
    • Aynı fıkırlere sahıbız zaten ben fıkırlerı elestırmek ıcın acmadım konuyu. Benım merak ettıgım gunu geldıgınde ulke ıcın bırlık olabılır mıyız, bunu duymak sadece

• Bakalım kesın yargılara varmak bızı umıtsızlıge dusurebılır

• İmzamı attım.

Kızlar Ne Diyor 4

• bdp nin bir kaç ili aldıgını görmek cok canımı sıktı atatrk zamanında soylarını kazıcaktı bunların ama hep o innönü engel oldu simdi bu sorunlarla ugrasmıcaktık

1|3
    0|0
    • oyle bısey olmuyacaktır

• Soykırım bır cozum degıldır fakat dıkta yonetımı en azından kabul gormeyenlere karsı olabılır. Ben kurtlere karsı degılım acıkcası sevdıgım ınsanlar da vardır,kendını turkıyeden ayırmayanlara saygım var. Ama herkes bır degıl. Bakalım gelecek neler getırecek

• Yaptığı doğru diyecek olanlar bu kadar şeyden sonra dün ki secimde akpye oy atanlar olur

0|1
    0|1
    • ben de akp'yı savunmuyorum ama bazı ınsanların oncelıgı ulkeymıs cevaplarda bunu gordum en azından ulke ucuruma gıtse sempatızan olmaktan cok ulkelerını savunacaklar bu bana bıraz umut verdı

• tabiki önceliğimiz ülke. Ama erdoğan ülkeyi düşünmüyor o sadece kendi çıkarları için uğraşıyor. Ülke onun umrunda değil. O gitmeli ki ülkemiz normale dönsün

• derler kardeşim onlarda bu zihniyet varken aa usta yaptıysa bı bıldığı vardır derler yani

0|1
    0|1
    • Ben acıkcası akp secmenlerının ulkeyı daha ıyıye goturdugunu dusunduklerı ıcın verdıklerını sanıyorum. Boyle bır durumda da ulkelerını savunup en azından bu seferlık gercek yuzunu anlamaları gerektıgını dusunuyorum

• ben de tamamen cehaletten verdiklerini düşünüyorum ülkede olup bıten kendi insanlarına yapılan haksızlığı zulümü görmeyip 3 maymunu oynayan koyun sürüsünden baska bısey deıller

• Bakalım, zaman her seyı cozer dıye umuyorum

• gün gelicek bu ülkede biz türkler "azınlıkk" olarak yaşıycz.allah o günleri göstermesn ama gdişat böyle

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• boylesı bır durumda o partıler bıze ıhanet etmış olur,nasıl bana ıhanet eden bırıne sevgı gosterebılırım ona nasıl ınanırım! benım partım karakteri en guclu olan cok sukurkı:))) kıblemız bellı bızım...

1|1
    1|1
    • Ulkeyı savunma ısı olunca hepımızın beraber oldugunu bılmek rahatlattı benı :)

• Akp lilere sormak lazım onu. Şimdiye kadar Pkk yanlıları hiç bu kadar büyümemişti.

1|1
    0|2
    • Ben de aynı fıkırdeyım ama zamanı geldıgınde ulke elden gıderse ulkemızı savunup akpden koparızları duymak rahatlattı benı

• İş işten geçince kopsan ne olur ki. Adamlara ülkeyi yedirtiyolar, vatanı böldürüyolar, özgürlüklerini veriyolar. Şimdi Suriye ile savaşa giricez kim bilir kaç şehit vericez, kaç müslüman kanı dökülücek. Ülke elden giderse akp yi bırakırım demek nasıl bir gerizekalılıktır, nasıl bir duyarsız ve vicdansızlıktır. Başka ülkem olsa oraya giderim diyemedikleri için böyle diyolar. Bunların ki sevda falan değil. Saf hainlik.

• O kadar agır elestırıler nefret sucuna gırdıgı ıcın yapmaktan kacınıyorum, ama dedıgım gıbı ben akp'nın en guclu rakıbı kımse Chp ya da Mhp'den ona oy veren bırısıyım kesınlıkle desteklemıyorum. Artık destekleyenlerın de yakın zaman ıcın makul ve orta yola varan fıkırlerle ıs ısten gecmeden kararlarını vermesını ısterım

• sorma ya bdp nin hala doğu illerini alıyor olması çok canımı sıktı bizim ilçede bile 1500 oy bdp ye veren varmış baksana şu duruma ya her tarafımız terörist olmuş .

THE END...

0|1
    1|1
    • Helal olsun, ulkeyı savunmak olunca hepımızın her seyı unutup bırlesmesı benı daha mutlu ve ümitli yapıyor

• Senin MHP ve chp ye oy veriyorum diyecek kadar ideolojin karışmışsa isteyen bdp yide destekler normal dün öyle şeyler gördükkü Üzüldüğüm şey MHP oyuna geldi sildi attılar resmen..

0|1
    1|1
    • Benım ıdeolojım karısmadı. Ben acıkcası Akp ve Bdp oy alsın ıstemıyorum. Onlara en guclu rakıp bulundugum yerde kımse ona verıyorum. Dusmanımın dusmanı dostumdur mantıgı. Ulke sızın egolarınızdan cok daha farklı degerlendırılıp savunulmalı

• Ve hep diyorumki kürtlerinde kendi hakları var mesela dil kendi dilini konuşsunlar tabiki amaaa tek bayrak

• Hukuk okuyan bırısıyım tarafsızlıgı yeterınce bunyemde barındırdıgımı dusunuyorum. Sıyası orgutlenme hakları degıl ama yasama hakları ben bunda hem fıkırım. Kımse dın,dıl,ırkından dolayı yadırganamaz. Ama kendını otekılestırene de yargı koyabılırım. Ayrıca saygı duymayan sızsınız. Ideolojın karısmıs gıbı terımler kullanarak. Mhp ya da chp bır ıdeolojı degıldır. Ideolojı koken bakımından 2 tanedır ve bunlardan yanlar turemıstır. Anayasa hukukuna bakarak ogrenebılırsınız

• oyle bısey olmaz farzedelımkı oldu kımse desteklemez

0|1
    1|0
  • MHP liyim Devlet Bahçelinin gitmesi gerek cok pasıf. dün sinirden uyuyamadım doguda iyice yayıldılar yakında ozerklıgı ılan ederler o zaman fılm serıdı kopar !.

0|0
    0|0
    • dogu ıllerınde alınan sehırlerdekı secmen sayısı ortalama 3 mılyon dun ınceledım. Ve ortalama bdp'nın oy yuzdesınden destekleyen kısı 2 mılyon cıvarı. Yanı boylesıne bır azınlıgın ozerlık ısteme talebı olamaz. Ama umarım gelecek onları getırmez bızlere

• Getircek eminim cunku kurtler masa amac buyuk ısraıl devletını kurmak kurtler hala kullanıldıklarının farkında deegıller

Yükleniyor...