Siz olsanız napardınız ? :/

6 yıldır sanaldan konuştuğum biri var lise yıllarından bu yana yani..sürekli konuştuk,bana iyi geldi,bende ona..önceleri arkadaşça düşünüyoken bir anda aşka dönüştü ama kesinlikle birbirimize aşkım,canımlı cicimli kelimeler etmedik.Herneyse işte altı yılın sonunda doğum günümde yanıma gelmek istediğini söyedi hazır olmadığımı söyledim..bugunde ailesel sebeplerden dolayı 4 ay boyunca konuşamıyacağımızı söyledi ama geçerli bir sebep biraz uzun. bende farketmez dedim ve bu kelimeyi ona mesaj olarak yolladığım için çok pişmanım :( biraz bozuldu tabi. farketmez demek umursamamış gibi oldum ama o benim için önemli bağlandım bir kere sizce benmi gitsem yanına ? farklı şehirlerdeyiz.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bence gitme güvenme sanaldan naısl biri oldugunu biliyosundur ama gerçek hayatta kim oldugunu nasıl biri oldugunu bilmiyosun yanlış yollara sürükleyebilr seni sanalda ki çok farklı oluyo çünkü aşkı bile sadece sanalda kalıyo gerçek hayatta kim bilir nasıl aşk hayatı var. mesajın biraz umursammamış gibi olmuş ama önemli oldugunu ve ona bozulcağını düşünmüyorum.çünkü 6 senedir konuşuyosanız bunu o kadar takmaz yeni olsaydı alınganlıklar olabilirdi ama sn hiç yorma kendini erkek olan o sonuçta çok istiyosa o gelir bir yolunu bulup

1|0
    0|0
    • Söylediklerinde kesinlikle haklısın aslında gerçek hayatta nasıl biri bunu bilemem oda beni tabi..yorumun içinde tskler

• Yazdıkların bir an olsun iyi geldi gercektende :) ben hic böyle düşünmemistim.4 ay süre içinde onu unutabilirim,unutmasamda en azından alışırım..aydınlattığın icin çok sağol:) en yakın arkadaşlarıma bile anlattığımda hiç biri senin kadar mantıklı konuşmadı :)

• 4 ay bile çok senin için çünkü yüzünü görmediğin insandan acı çekemzsin fotosunu görsen bile değişmez ama canlı canlı görseydin acı çekerdin unutman zor olurdu. yardımcı olduysam ne mutlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Yani bir kere bu süre istikrar göstergesidir ve istikrar gözümde +1 alır.Sen ayıp etmişsin bence.Kalbini kırmış olabilirsin, gönlünü yapmalısın

1|0
    0|0
  • Bence önem veriyosan git

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer ona gerçekten güveniyorsan ve seviyorsan imkanin varsa git bence. En azindan ileride keske gitseydim demezsin

1|0
    0|0
    • Gitmessem ilerde keşke desemde bide gidipte keske gitmeymisim demekten korkuyorum..

Yükleniyor...