Hayatınızın dönüm noktası ne oldu ?

Hayatınızın dönüm noktası ne oldu ?

Neydi buna yol açan ?

0|0
18|24

En İyi Erkek Görüşü

• Farkındalığımı arttıran her olay dönüm noktam olmuş olabilir. Özellikle, farkındalığımı arttıran birkaç olay var aklımda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayatımın dönüm noktası iki gün önce ukraynalı bir kızın beni arkadaş eklemesi ve onunla konuşmamla başladı. Tamamen fikirlerim değişti, İstediğim hayat tarzı değişti yani dediğin gibi dönüm noktam oldu. Şuanda Ukraynada çalışmak ve yaşamak istiyorum bununla ilgili araştırmalara başladım. Tabi birikimlerede inşallah orada bir hayat kurucam kendime.Tabi ailem burada olacağından Türkiyeyede gelip gidebileceğim.

3|0
    0|1
  • İşe girmem, bir anda hayatım değişti hiç aklımda olmayan birşeydi. Liseyi yeni bitirmiş bir gençken birden iş hayatına atılmam tamamen değiştirdi beni. :)

2|0
    0|0
  • Okadar çok vrki ama hiçbiri umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Babamın vefatı

1|0
    0|0
  • Risale i Nur ile tanışmam ..

3|0
    0|0
  • ilk defa yurtdışına çıkmam.

18 yaşındaydım.

1|0
    0|0
  • 2 dönüm noktası var diyebilirim. Arkadaşımın vefatı ve birisini zamanında çok safça sevmem.

1|0
    0|0
  • onunla tanismam ;) o yetiyor bana.o bilmiyor ama ilk defa bu kadar mutlu oldum.beni tamamen bambaska biri yapti.

1|0
    0|0
  • 2007 de iflas etmiştim.ve gerçek anlamda dönüm noktam o yıl olmuştu.gerçek hayatla tanışma ve yeniden doğma yılım.

1|0
    0|0
  • Sen bir soruda en son sorumdu demedin miydi :'((

Hayatımın dönüm noktası doğum günümdü o gün ölsem bu kadar şeye gerek kalmayacaktı :'(

cayırt

1|1
    0|0
  • Dun ayni soruyu sormustum :D benim eskiden lsg sinavlarinda uyuyakalip ablamin yerime tercih yapmasiydi iyiki uyuyakalmisim :)

1|0
    0|0
  • Bazen tanıştığın bir insan ve sana yaşattıkları hayatında bir dönüm noktasıdır. Ama bunu o gittikten sonra anlarsın. Bendeki de öyle oldu..

2|0
    1|0
  • gecen yil subat ayi hayatimin donum noktasiydi buna yol acansa askti

1|0
    0|0
  • gizli olaydı yazardım uzun uzun :) dönüm noktası diyebileceğim pek bir şey yok aslında ama eğer olurda yurtdışı eğitimim olursa (inşallah 1,5 yıl sonra kacacam :)) o olur yani dönüm noktam.

1|0
    0|0
  • polis akademisi sınavına gırmemek

1|0
    0|0
  • neyin yol açtığını bilmiyorum ama ayak fetişi olmak..

1|0
    0|0
  • sağ dizimin dönmesi, çapraz bağlarımın yırtılması ve doktorun ameliyat olmazsan düzelmez demesi

1|0
    0|0
  • Hayalindeki işe girmem

1|0
    0|0
  • ayak bileğim burkuldu bittim ben

1|0
    0|0
  • askere gitmek NOKTA

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir insanın vefatı

1|0
    0|0
  • az önce yemek yedim

1|0
    0|0
  • İlk sevişme. Hayata bakışımı tamamiyle değiştiren şeydi.

0|0
    0|0
    • Ne anlamda değiştirdi ? Olumlu, olumsuz ? :)

• Olumlu mu olumsuz mu bilmem ama daha olgunlaştım diyebilirim. Bi bok yokmuş yani pekte beklediğim gibi çıkmadı :D O yüzden dünyamın merkezi o değil artık en azından.

Kızlar Ne Diyor 18

• 22 yasımda bır oksurukle bel fıtıgı oldum.

kg vermem sarttı saglıgıma tekrar kavusabılmem ıcın

24 kg verdım kocamla tanıstım ve evlendım.

:))

1|0
    0|0
  • Hayatımın dönum noktası onunla facebokta tanşmamla basladı sevglı olduk ve sayesnde kendı olumsuz yönlerımı görmemı sagladı sayesnde artkk sınırlendigimde kendıne hakım olabılen empatı yetenegı yuksek karsısndakını kırmsyan her seyde kötu b sey aramak yerıne poztf dusunebılen bı insan oldum

1|0
    0|0
  • gitar kursuna başlamam orada başıma gelen olaylar beni güçlendirdir sanırım kendime güvenim geldi(kendimi bişey beceremez sanarken kabileyetimin farkına varmaya başladım bu beni mutlu ve özgüvenli sağladı şimdi dış görünüşüm ile değil müziğimle insanları çekiyorum kendime)

=)))

1|0
    0|0
    • Bende çok denedim de ters tepki yaptı sanki etrafımda kimse kalmadı :)))

• Bu sevgilim...

1|0
    0|0
  • antalyada yaşadığım için çok turist geliyor bir keresinde şimdi en yakın arkadaşımla 2 yıl önce tanıştım onunla yol sormak için gelmişti şimdi benim en yakın arkadaşım oldu şimdiyse kore dili öğreniyorum ondan koreye gidip orda yaşamayı düşünüyorum hayatımı çok etkiledi kısacası :) ismi Eun-Kyung :)

1|0
    0|0
  • Şehir değişikliği ile mesleğimi özel sektörde devam ettirme kararım**

İyi ki de olmuş..Keşke daha önce cesaret edebilseydim buna** Neyse:)

1|0
    0|0
  • hayatımın daha dönüm noktasına gelmedim sanırım bekliyorum o anı bende ...

1|0
    0|0
  • aklıma bir şey gelmedi insanların dönüm noktalarını okudum ama sanıyorum ki bu ygs benim dönüm noktam olacak.

1|0
    0|0
  • annemle babamın ayrılıgı ardından annem gozlerını kaybettı benım ıcın koa bır donem noktası...

1|0
    0|0
  • 18.01.2009 tarihi

1|0
    0|0
  • Babamın iki yıl hapiste kalması.

1|0
    0|0
  • Noktalar birleşip küp oldu , hala rayına oturan birşey yok.

1|0
    0|0
  • Nadirdir ama hatırlayamadim şimdi

1|0
    0|0
  • Babamin annemi aldatmasi. O gunden beri erkeklere guvenemiyorum.

1|0
    0|0
  • bir kaç yıl önce istediğim sanat okulunu kazandım . gerçekten de dönüm noktam oldu

1|0
    0|0
  • liseeee 2 de tip degişikligi

1|0
    0|0
  • Daha öyle birşey olmadı.

Hayırlısı.

1|0
    0|0
  • Vazgeçmeyi öğrendiğim o ilk an...

12.10.2012 tarihi asla unutamam...

1|0