İnternet yasağı kalkar mı?

İnternet yasağının ne zaman kalkacağını düşünüyorsunuz? Veya kalkacağını düşünüyormusunuz?

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Kalkar veya kalkmaz zaten Basbakan disinda nerdeyse yasaga uyan yok adam kendi kuralini sadece kendi uyguluyo :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kalkar bekleyin az seçimleri atlattık artık onlar kaçacak delik arayacaklar youtube geri açılır.

0|0
    0|0
  • daha beter olucak.

0|0
    0|0
  • Kalkar yakın bir sürede diye düşünüyorum. Bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim : Bacaklarını açan resimler koyunca erkekler 2 dakika içinde soruya akın ediyor. Ben bile kendimden soğumaya başladım !

0|0
    0|0
  • Sansürden bahsediyosan yalan oldu bu ülkede devletin işine gelmeyen hiçbir yasa kaldırılmadı bu güne kadar youtube twiiterdan bahsediyorsan google Zenmate yaz kur kalkmasada olur nasıl olsa giriyoruz :)

0|0
    0|0
  • Kalkmasa nolur ? Dnslerin hepsi engellenmedi, engellenemez.

0|0
    0|1
  • nasıl olsa seçimler bitti. bir 5 sene daha garantilediler. hafta sonuna kadar açılır.

0|0
    0|0
  • çok yakın bir zamanda kalkacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • özgürlük kavramını tam olarak öğrendiğiniz zaman açılacak!

THE END...

0|0
    0|0
  • Mutlaka kalkar böyle kalmaz...

0|0
    0|1
  • youtube ve twiter Türk anayasasına ve kanunlarına uymayı kabul ettiğinde kalkar erişim engeli

0|0
    0|0
  • sen kalmasını istıyorsa ben tayip başbakanımı arayım kaldırsın yasagı senın ıcın olur oda bak kıymetını bıll

0|0
    0|0
  • Seçim bitti ve kalkacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herşey kalkar.. yeterki sen kaldırmasını bil:)

0|0
    1|0
  • kalkacaktır ama bir süre daha böyle devam edecektir

0|0
    0|0
  • yasak varsa bn nasıl yazıyorum:)

0|0
    0|0
  • hayırlısı bakalım zor gibi

0|0
    0|0
  • sen rahat ol ya biz her türlü her siteye giriyyok zaten isterse sülalesi gelsin boştur.

0|0
    0|0
  • cam kenarında ki sen misin

0|0
    0|0
  • kalkarsa otururmusun

0|0
    0|0
  • hükümet değişince belki nasip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3