Kendiniz ile arkadaş olsaydınız kendinizi nasıl anlatırdınız?

Kendiniz ile arkadaş olsaydınız kendinizi nasıl anlatırdınız?

..

.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimle konuşmazdım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir annenin çocuğuna özverili içsel samimi kararlı ve vefa dolu davranış bakış niyet ve emeği misali oaln başak burcu genel özelliklerinde olumsuzluklarını minimize edebilen kendine yapılmasını istediği ve istemediğini başkası içinde aynı bilen esas doğrular ışığında olurunada esas doğruyu baz alarak bakan aciz bir kul.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bazen inatcı ama tuttugunu koparan hırslı yardım sever biriyimdir galiba cevresinde sevilen cevresinide seven sosyal yasantıya önem veren işince kendi çapınca basarılı sradan bir hayat yasayan ne cok lux meraklısı nede cok gariban takılan bugune kadar aklına takılan herseyi yapan ( fırsatlar cercevesinde) bazen deli dolu bazen neseli biriyimdir herhalde:)

0|0
    0|0
  • Ben zaten günlük vaktimin çoğunla kendimle barışık ve arkadaşım zaten. Bir şeyi beğendiğimde kalbim - aklım ruhum ve nefsimde beğenir ve ister. Bir şeyi beğenmemişsem aklım ruhum kalbim ve nefsimde istemez. Kendimle çok uyumluyum ve mutluyum. :-)))

0|0
    0|0
  • Her haltta parmağı olan lakin kişiselinde özel birisi. Kitap okur,müzik dinler,sağlam edebiyat ve demagoji yapar.İyi çocuktur.Vahdet burcu.

0|0
    0|0
  • Durmadan şiir okuyan çapkın gibi gözüken ama alakası olmayan kıskançlık krizlerine girip geceleri uyuyamayan takıntılı bir manyak olarak anlatırdım

0|0
    0|0
  • kolay kolay güvenmeyen ve sevmeyen herkezi yanına yaklaştırmayan ama hayatındaki insanların üzerinde her daim eli olan birisi.

0|0
    0|0
  • Güzel soru tebrik ederim. Fena biri değil derdim Sanırım :)

0|0
    0|0
  • çok sinirlisin bir de arada bir mala bağlıyosun :3

0|0
    0|0
  • bırdaha onunla konusmazdım

0|0
    0|0
  • Bilmem, tanıyanlar acayipsin dediklerine göre acapip derdim herhalde.

0|0
    0|0
  • olm cok puşt biri takılma sen buna asdffsfsf

0|0
    0|0
  • tipik balık burcu derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok anlayışlı, kibarca laf sokan, yaşından fazlasıyla olgun bir akla sahip, mantıklı ama bir o kadar da vicdanlı ve duygusal, sabırlı, yaşadığı hiç bir şeyi hata olarak nitelendirmeyen ve umudunu asla kaybetmeyen biri. :)

0|0
    0|0
  • kendimin ümüğünü sıkardım bu nasıl cadolozdur böyle diyerekten -.- senden cadoloz olmayım da

0|0
    0|0
  • herkese fazla değer veren biri derdim

0|0
    0|0
  • hassas tipsiz biraz tembel güvenilir falan:D

0|0
    0|0
  • soguk ama dusunceli

0|0
    0|0
  • çok sinirli

0|0
    0|0
  • Çok iyi sır saklayan özveride bulunan ama arkadaşını kimseyle paylaşmayan kıskanç biriyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...