Erkekler yasadıklarını arkadaslarına anlatırmı??

Beyler sevgılınızle yasadıklarınızı ozelıklede yatak ılıskınızı bırazda kendınızden katıp anlatıyormusunuz?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Doğruya doğru eğriye eğri konuşmak gerekir erkekten erkekğe değişir kimisi kişilik şeref sahibidir yaşanılan herşey sır gibi kalır kimisi kişiliksiz afedersin şerefsizdir kendini büyütmek için ortamda afedersiniz şunu yaşadım bunu yaşadım diyip kendini büyük göstermeye çalışabilir aslında dahada çok kendini düşürür farkına varamaz.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• şimdi konusuna ve paylaştığı kişiye göre değişir. örneğin, çözemediği bir hususta güvendiği bir dostuyla paylaşması muhtemeldir. siz kızlar da zaman zaman yapıyorsunuz sonuçta.

ama diğer bir husus ta, bazıları yaşadığı her şeyi arkadaşlarına sürekli anlatır. bu türlerine toplum içinde p...ç diyoruz. yani onun için insanlık önemli bir şey değildir.

bazıları da hiç konuşmaz.

yani her şey kişisine, konumuna, konusuna ve yaklaşımına göre değişir.

0|0
    0|0
  • bu tür özel ikili ilişkilerin anlatılması pek doğru değil. sarhoş vs bahane olmaz. kendini bilen kimse anlatmaz.

0|0
    0|0
  • Anlatanlar var, sevişmeyi, adam dövmeyi, gücü vs gibi şeyleri adamlık, üstünlük sanan erkek or.puları genelde yapar bunu

1|0
    0|0
  • Yuh o ne öyle. Nasıl anlatacağım. Abi bir yakaladım, evire çevire, sen 5 de ben 10 diyeyim. 5 oldu 1 saydım falan. Yok öyle bir şey. Bunu yapan eğlencesine takılıyordur, anca o anlatıp böbürlenir, hava atar.

0|0
    0|0
  • onlar özel şeyler sevgilinle senin aranda kalmalı hem ben kıskanç biriyim öyle şeyleri anlatmam arkadaşlarıma falan hatta kıza arkadaşımdan bahsetmeyi bile sevmem

1|0
    0|0
  • ben kimseye anlatacagim birsey olmaz :) ama bazilari seni hic sevmiyorsa 3-5 kisi arasinda senui anlatip fantezi malzemesi yapabilir .

0|0
    0|0
  • kişilikle alakalı bir şey, benim hiç tasnif etmediğim kişiliği bozuk kişilerin yaptığını düşündüğüm bir şey, çokca şahit olduğumu söyleyebilirim, ayrıca yapmayan erkekleri de benim neyim eksik moduna sokan bir şey

0|0
    0|0
  • maalesef ki anlatır.

en azından kadınlar kadar ;)

0|0
    0|0
  • Anlatmam niye anlatim :D

0|0
    0|0
  • ben bu tarz şeyleri kızların daha çok konuştuğunu düşünüyorum. kızlar az kişiye anlatıyor ama tüm detaya iniyor maşallah:)

0|0
    0|0
  • sevgiliyle yaşanan olaylar anlatılmaz gecelik ilişkiler anlatılır oda bazen

0|0
    0|0
  • şahsen arkadaşlarıma anlattığım tek yatak tecrübem 14 yaşımdayken komşumuz olan 26 yaşındaki bir bayanla olandıo da çok değişik bir tecrübe olduğu için anlattım benim için.sadece o kadar

0|0
    0|0
  • erkek adam bunu anlatmaz ama boş boğazlar var gidip hava atar gibi anltıyor. sanal da anlatsa belkide gercekte hoş degil.

0|0
    0|0
  • ben anlatmam kesinlikle o*** olsa anlatmam arkadaşlarıma

0|0
    0|0
  • Son 4lüğe girilirken Şahbatur birinciiiiii

10. yıl Gazi Koşusunu Süleyman Atlı'yla Gülbatur alıyor Gülbatur alıyor

cayırt

0|0
    0|1
  • Sevgilisinle cinsel hayatını arkadaşlarına anlatan erkek yarın bigün eşinle cinsel hayatınıda anlatır, anlatmasa bile sorarlar rezillik bir durum.

0|0
    1|0
  • sevgilim yok ki :D

0|0
    0|0
  • Özelim sonsuza kadar benimdir .

Kimseye anlatmam , kimse bilmez .

0|0
    0|0
  • Biz onlara erkeğin o...su diyoruz. Sanırım yeterince net oldu :)

0|0
    0|0
  • belli olmaz erkeyine baglı bance:)

0|0
    0|0
  • adamsa anlatmaz

0|0
    0|0
  • hemde 1e 1000 katarak

0|0
    0|0
  • Anlatır :D :D yani or*spu damgası yedn bile arkadasım :D

0|0
    0|0
    • Benım sevgılım anlatmıyorkı:) ben erk merak ettım genelıııı:)) onun namus kavramı at avrat telefon:)

• :D sen oyle sann neyse kafanı bulandırmıyım .D

• Seviyosa anlatmaz :) Diğer türlüyse katarak anlatır. Seninle alay edicek şekildede söyleyebilir. Misal "yok şöyle biri,şöyle falan yaptı" gibisinden. Düzgün birisi anlatmaz. İlişki iki kişi arasında yaşanan özel birşeydir. İlişki iyide geçse kötüde geçse saklı kalmalıdır. Diğer türlü psikolojik olarak erkek bir şeylerin peşinde olabilir. Egosunu tatmin etme ihtiyacı hissediyo olabilir. Çevresinde kendisinin iyi sevişen biri olarakda tanımlamak istiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • verdin dimi adama :) çakalllll

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha çok senın hatalarını anlatır, sarhoşken kendinide katar

0|0
    0|1
    • Bir erkek iyiydi veya kötüydü tarzında başka hiç birşey Anlatmaz.. O da en yakın arkadaşına.

Yasladım duvara ıhh dedi tarzında (Kemal Sunal repliğidir) anlatan barzolar vardır fakat bu barzolar henüz bir bayanın eline dokunmaktan öteye gidememiş hayal ürünü tiplerdir.

• Bence erkeğin karakterine bağlı bir durum. ama çok iğrenç bişey ya sonuçta ne kadar anlatırsa anlatsın kenedeni küçük düşürür .

0|0
    0|0
  • Sanmam.

sarhoşken belki.

0|0
    0|0
  • adamsa anlatmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...