Sevgiliniz Ölse Naparınız?

Yani tabiki üzülürünüz ben daha ziyade daha sonrasında mesela başkasıyla sevgili olurmusunuz ya da olurken terettüt içinde kalırmısınız hep aklınızda olurmu hatta başka biriyle evlenseniz mearını ziyarete gidermiydiniz çocuğunuza ismini verirmisiniz vs vs samimi cevapları bekliyorum? Not= Birbirinizi çok seviyosunuz

0|0
30|11

En İyi Kız Görüşü

• ondan daha iyisni bulamam hiçbi zman.. birgün evlensem bile her ay yine mezarına gderim evlendğim adam istemese bile.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 29

• peygamber efendımız nasıl dayanmışsa olen evlatlarının acısına

bende haylı haylı dayanırım sevdıgmın yokluguna rabbım tasıyamıyacagımız yuk vermezmıs bıze:)

ALLAH uzun verır versın tum sevdıklerımıze...

1|2
    0|0
  • Depresyona girerim. Aylarca evimden dışarı adım atmam. Acım bir nebzede olsa hafifletyince hayata tekrar dönmeye çalışırım. Çünkü o öldüğünde bende ölmüşümdür onunla aynı anda. Herkse iyi gibi görünsemde içimdeki o acıyla yaşarım. Adı geçtiğinde gözlerim dolar. Çünkü ben aşık olursam çok derinden bağlanırım.

0|1
    0|0
  • Duygusuzca yaşamaya başlardım

0|1
    0|0
  • hayatın ne getireceğini hiç bir zaman kimse bilemez.

öyle yapardım, böyle yapardım diyenlerin hepsi sadece tahminde bulunuyor.

yaşamadan hangi olayda ne tepki vereceğimizi asla bilemeyiz.

0|1
    0|0
  • Başkasıyla ne sevgili olurum ne evlenirim. Mezarına her gün gitmeye çalışırım.Çocuğum olmayacağı içinde ismini veremem.

0|1
    0|0
  • bizim sokakta 3 yıllık sevgililerdi işte arkadaşım öldü çocuk cenazede üzüntüden hastanelik oldu ama bikaç ay sonra yeni birini buldu. hani burada sevgi ?

0|2
    0|0
    • Ölenle ölünmez diye bir şey duymadınmı sen.? Yeni birini bulup sevmese evlenmese tek başına yaşanırmıki.? Bu zamanda bazı insanlar yaşlanan anne ve babasının kahrını bile çekmezken eğer varsa kardeşleri tek kalan insanın kahrını hiç çekmez.

• hayır benim üzüldüğüm taraf çok çabuk birini bulması

• cevabını verdim işte neden olduğuna dair

• bunu ben de çok düşündüm böyle,

sevgilimi kaybetsem kesinlikle kimseyle evlenmem ilerde

çok ciddiyim, beni onun kadar sevebilecek birini de bulamazdım zaten

ne de onun kadar mükemmel birisini...

0|1
    0|0
    • Ne mutlu sana ozaman sevinim öyle birini buluysan evlenmem diyosun herşey kısmet ama o an düşünemiyosun yani istemem diyosun doru.

• İnsan nelere alışıyor... İnsanız elbette ki aşık oluruz ama kendim olarak diyorum ki, çok zor toparlanırdım.

0|1
    0|0
    • Bence %90 insan zor toparlar geriye kalanlarda ya takmadan devam eder ya da kaldıramaz bile..

• ya o ayrılsın terketsin yüzüstü bıraksın ama ölmesin.

ayrılıp terkederse yeniden hayata başlarım ölürse başlayamam..

0|1
    0|0
  • İyi, kotu hicbir sevgilimin- eski sevgilimin ölmesini istemem. İki uç tanesine dayanamam. Düşünmek istemiyorum. Hayat güzel, tatli tatli yasiyoruz. Mazosistligin alemi yok. Daha toplanacak koliler var.

0|1
    0|0
  • çocuğuma ismini vermezdim o sevdiğim değer verdiğim bir insan olarak kalbimde yer alırdı ama şu an sevdiğim biri olsa bunları pek düşünmezdim, sevdiğme kıymet verirdim...

0|1
    0|0
  • üzülürüm tabi bide ben çok duygusalım hep ağlarım unutana kadar

0|1
    0|0
  • Toplamak zaman alır dağılırım ve allah büyük sevgimin büyüklüğü buna izin verirse olabilir

0|1
    0|0
  • çocuğumun adını onun ismini koyarım evleneceğimi de sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Şöyle sorular sormayın ya. İnsan aklına getirince bile dayanamıyor.

Ayrıca biz hiç tanımadığımız insanların ölümüne üzülen insanlarız. 2 gün sonra güler eğlenirim diyebilmek mümkün müdür sizce?

0|1
    0|0
  • Ben sevdiğim adamın yanında uyurdum mezarlıkta...

0|1
    0|0
  • ölenle ölünmez. hayatıma bir süre sonra devam ederim. hayatımda olan kişiye saygıdan da mezarına gtmem. bu ölen kişi eşim olsa evlenmem ama bu kişi sevgiliyse bir süre sonra hayatıma bakarım. gerçekler

0|1
    0|0
    • Tşkr ederim ama ben nolursa olsun mearına giderdim.

• bende giderim ama hayatıma biri girdikten sonra bunu yapamam. karşı taraftaki insan böyle yapsa ben üzülürüm ben bu yüzden bana yapılmasını istemediğimi başkasına yapmam

• He sana yapılsa üzülürsen tabiki yapma ama bana olsa ben üzülmem o yüzden giderim anlaştık şimdi

• Bende ölmek için dua ederim -.-

0|1
    0|2
  • tövbeeeee tövbeeeeeee düşünmek bile istemiyorum okurkn bile içim ürperdiii

0|2
    0|0
  • Marstaki sevgilim olse kendimi camdan atarim.

0|1
    0|1
  • İçim ölmüş gibi olur bedenim ayakta dursada

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim ölse helva kavurur, helvayı yirken arkideşlerle halaya dururuz. Dünyadan bir yalancı, şeref yoksunu daha eksilmiş olur.

0|0
    0|0
  • helva yaparım.

0|0
    0|0
  • Yenisini buluruz :D

0|0
    0|0
  • Göbek atarım

1|0
    0|0
  • Kafayı yerdim her halde sonuçta onu ben tavlamıştım o yüzden sevinemezdim

0|1
    0|0
  • ölmesin ayrı olsamda bişiy olmasın ona

0|1
    0|0
  • ne kadar acı içinde olduğum farketmez hayat devam ediyor muhtemelen uzun bir süre kimseden hoşlanmam hatta kimsenin suratına bile bakmam ama bir gün bakarım bir gün yine severim. hergün "şimdi bana kızmış mıdır? onu unuttum mu sanmıştır?" diye düşünsem de severim. bu yeni sevgilimede bahsederim ölen erkek arkadaşımdan eminim onu sevdiğime göre anlayış gösterir ve o da onun mezarına saygısını sunmaya gider

0|1
    0|0
    • Evet mantıklı bende öyle yaparım herhalde ama bu seferde eşin herzaman onu gliden kıskanıcak büyük ihtimalle hep merak eicek vs vs yani her bakımdan zor bir durum :(

• ölmüş birini hatta ölmüş birinin sevdiği kişiyle birlikte neyini kıskanabilir ki en fazla şüpheleri olur hala onu mu seviyorum diye bunun cevabını baştan söylerim her zaman bir yanım onu sevecek diye sonuçta kavga gürültü sıkılmak aldatmak tarzı bir şeyler olmadığı için o ilişki gözümde hep mükemmel gözükür

• bende ölene kadar kalbimde yaşardı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevgili olarak belli bir süre geçirirsem ölmeden önce de zaten unutmam. Bitmesi durumunda arkadaş kalmaya çalışırım yani benim kendi adıma kopmak mümkün olmamalı.

Ama ölmüşse geri dönüş yoksa hatırasını yaşatmak için her şeyi yapardım sanırım. Mesela ikimiz müzik işinde uğraşıyorsak ondan kalanları değerlendirir, ona şarkılar yazardım. Yani ölümünün ardından onu canlı tutmaya çalışırdım.

Bu anlattıklarımdan sonra bana psikopat diyeceksiniz ama ben hiç kimseden gidemem gitmem :)

0|1
    0|0
  • ölmesin :(

0|1
    0|0
  • bu zamanda ayrılık acısı en fazla 6 ay 1 yıl.

0|2
    0|0
    • Genellemeye karşıyım ama çoğu öle.

• kardeşim olarak görüp sevdiğim bir çocuk hayatındaki en büyük lideri(babasını kaybetti)inan bana resmen dağılmıştı.6 ay bile sürmedi toparladı.bu sadece kadın erkek ilişkisi olarak da bakmayalım.ölüm mutlak gerçek ve en uzun süren ayrılık...insan annesine babasına abisine kardeşine ablasına bile çok çok 1 sene yas tutuyorsa bu zamanda...sevgili dediğin de farklı olmaz kanısındayım.elbette istisnai durumlar olacaktır.

• helva yaptırırım napcam .mk :D saka bir yana sevgilim olmadıgı ıcın cevap veremıcem ama olursada ölmesin tabi NOKTA

0|1
    0|0
  • yani forumda daha zor cevaplayabileceğim bir soru olamazdı -.- düşüncesi bile korkunç

1|1
    0|0
  • hersey yalan bir sure uzulursun sonra alısırsın

0|1
    0|0
  • Ölene allah rahmet etsin. Yeni birini bulur severim.Ölen sevgilimi hatırladıkça bir fatiha okurum. :-)))

0|2
    1|0
  • yaşayan bilir en iyisini yaşamadan ne sölesen boş

0|1
    0|0
  • Psikolojim bozulur..Şehri terkederim...

0|1
    0|0
  • Fatiha okur yoluma devam ederim .

0|1
    1|0
  • ölsün gebersin pişlik hala gelip bulamadı beni :D :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...