Anket defteriniz oldumu ?

Benim çocukluğumda,anket defteri çok modaydı,her sene sonu sınıfımızda herkesin renkli renkli anket defterleri olurdu,heleki üzerinde bulunan o küçük kilit bana çok çekici gelirdi.Herkes birbirine defterini verir çeşitli soruları cevaplamasını isterdi ;

-boş zamanlarınızda ne yaparsınız ?

-en sevdiğiniz arkadaşınızın ismi ?

-en sevdiğiniz öğretmeniniz kimdir ?

ve en son benim hakkımda (anket sahibi )düşünceleriniz nedir ? :)

her sene sonu olduğu için genelde ayrılığın verdiği hüzün olurdu,ve sayfanın sonuna illaki ; sepet sepet yumurta sakın beni unutma ! <3 yanına iliştirilmiş kalp resmiyle son bulurdu.

Benim hiç böyle bir defterim olmadı cicili bicili :) ama çok arkadaşımın anket defterinde yer aldım :) link

Müziksiz kalmayalım :) link</a>

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilmezmiyim bayağı modası vardı..hatta bazıları kilitliydi sanırsın devlet sırrı:D

bi de değişmez bir soru vardı..

ıssız adaya düşerseniz yanınıza ne alırdınız?

1|0
    1|0
    • haha :) evett yaa o soruda vardı :) bide düşünürdüm ne yazsam diye :)

Erkekler Ne Diyor 4

• lisede mezun olurken vardı hala sakliyorum

1|0
    1|0
  • evet benimde ilkokul 5. sınıfta olmuştu çok sessiz sakin bir çocuktum sınıfın en haylazı diye yazmış herkes hala çözmeye çalışırım bu gizemi *_*

1|0
    1|0
    • hehe :) onu diyen kimse teşhisi sağlam koymuş :)

• yav sen beni nasıl biri sanıyon :d üşengeç biriyim ben bir kere erinirim :D çok yanlış tanımışsın beni :DD

• :D haha.yaparsın sen beklerim senden :))

• Benim çocukluğum hiç olmadığğğ :'(((

cayırt

1|0
    1|0
  • He he oldu tabi... Hatta ilginç sorularım nedeniyle bayağı da popülerdi

1|0
    0|0
    • ne soruyordun merak ettim :)

• kendini açamana gerek yoktu gizli kalabilirsin,yinede teşekkür ederim.

• Takdir senin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilitli hem anket hem de hatıra defterim oldu..İlk sayfalarını aileme ayırmıştım..Süslü olması yetmiyormuş gibi kapağını da aldığım çıkartmalarla ayrıca süslemiştim..

Hala saklarım ikisinide ve arada çıkarıp okur, hafif sararmaya başlamış sayfalarından çocukluğumu solurum..

Kalp, çiçek, börtü, böcek gibi kenar süsleriyle süslenmiş ve dolu dolu yazılmış yapraklarıyla geçmişimle bağlantımı saklayan tek şeydir..

2|0
    1|0
  • Evet hala da saklarım o defteri.

1|0
    1|0
  • hiç olmadı

1|0
    1|0
Yükleniyor...