Ortamlarda lider siz misiniz?

Herhangi bir ortamda konuşmanın asıl lideri misiniz? Birşeyler konuşabilen mi? Sadece dinleyen mi ? yoksa benim gibi ne konuşsa da dinlenilmeyenlerden misiniz? :) liderler bunu nasıl başarıyor?

Güncellemeler:
aranızda bir reis seçin bir tek o konuşsun demedim..

her ortamda bir çenesiz vardır susmayan hani sempatik kendini dinleten kastım bu.

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde Lider benimdir. Ben olmadan o ortamda ne konuşma olur ne sohbet nede espri.

Bu yüzden sanırım hep hesabı ben ödüyorum. Çok konuştun hesabıda ödersin artık diye :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkekler konuşuyor kızlar ortam seviyesi için orada bulunuyor gerekli olduğunda müdahale ediyor..Lider yok ortak kararlar alınır. Fikirler ortaya atılır seçilir.

0|1
    1|0
  • konuya ve ortama bağlı. arkdş guruplarında en çok ben konuşurum

0|1
    0|0
  • O ortamda eğlenmeye kendini adarsan her şekilde ortama ısınır olay konuşmalar da dikkat çeken de olabilirsin

0|1
    0|0
  • Cokneselı oldugumıcın herkesı neselendıren gulduren ben oldugum ıcın hep bı yerlere ccagrırlar hadfı konus da gulelım derler :D lıderlık mı bu:D

0|1
    0|0
  • lider değilim sanırım ama konuştuğum zaman dinleniyor )

0|1
    0|0
  • hem konuşurum hem dinlerim

0|1
    0|0
  • Benim ortamımda herkes eşit konuşur.lider felan yok

0|0
    0|0
  • Bizde ya lider yoktur, ya da lider benimdir.

0|1
    0|0
  • ortamın lideri benim gardaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bulunduğum ortamda lider yoktur, olamaz da kimse. Hepimiz lideriz :)

0|1
    0|1
    • Fuat Dostum senin tabirinle lider mi oluyo şimdi. :) kedi amcığı gibi gözleri var lan onun :)

• Senin gözünde çok konuşan kişi veya güldüren kişi lidermiş gibi duruyo da.

• şöle diyim o zaman her insanın konuşabilme kabiliyeti ve kültürü değişik boyutta hakim olduğu bilgiler farklı kimi insan futbol hakkında çok bilgilidir kimisi arabalar hakkında kimisi teknoloji kimisi doğa ve bir kişi daha düşün ve bu bütün konular da çok fazla bilgi sahibi bu kişi herkesten çok fazla bilgi sahibi. istediğiyle istediğini konuşabiliyor ama diğerlerini düşün futbolu ben çok sevmem mesela bana ne kadar anlatabilir ki.

• Genelde samimi olduğum kişiler varsa konuşurum eğleniriz, samimi değilsem susar dinlerim bir nabız yoklarım ^^

cayırt

0|1
    0|0
  • Ortam akarrrr

0|1
    1|0
  • hiç sevmem bu davranışı iyi de olsa kötü de olsa insanların düşüncelerine saygı duyarım bencillikten başka bişey değil liderlik vasfını yakıştırmak amaç zaten hoşsohbet etmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...