Etkili gördüğünüz sporlar diyetler konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Yardımcı olun arkadaşlar

Malum güzel görünmek,eritmek her bayanda olduğu gibi bendede bacak karın inceltme ya da 2, 3 kilo verme takıntısı başladı. Etkili gördüğünüz sporlar diyetler konusunda yardımcı olursanız sevinirim :))

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• aktara gidip biberiye yağını alıyosun inceltmek istediğin bolgene suruyorsun ardından streç filmle etrafını bır guzel sarıyorsun ardından kalın seylerle kat kat gıyınıp başlıyorsun yavas tempoda koşmaya bu ısınmak için ardından 5-6 veya durumuna göre10-12 dk cıvarı hızlı tempoda koşuş onun ardından normal tempoda koş ardınıdan yıne hızlı tempoda koş bu işlemi aşağı yukarı 3 kez tekrarla ondan sonra anıden hızlı koştuktan sonra bıtırme sporu yoksa kalbıne zarar verebılırsın. bitirmeye yakın bı 10 dk yavas tempoda koş ondan sonra bırak bu işlemi 1 hafta yap ve sonra bana ozelden mesaj at farkı goruceksın ha bu arada bunun yanında dıyet yaparsan daha etkılı sonuc alırsın... ama illakı dıyet yapacaksın denemez . haa bu arada başlamadan once inceltmek istediğin bölgenı bı olc mezura ıle sonra bır hafta sonra olç farkı goreceksın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• akşam 0 dan sonra yemek yeme,

yağlı, tuzlu, şekerli, hamur işi, sıkıştırılmış gıdalar ( salam, sosis, sucuk, kaşar ), gazlı içecekler tuketme.

3 öğün yerine 6 öğün ye az az ye, yemek yerken çatal kullan vucüt doyduğunu zannediyor.

Tok karna yeşil çay içebilirsin metabolizmayı hızlandırıyor.

en önemlisi fitness, gitmiyorsan da yapabileceğin hareketleri yazabilirim :)

0|0
    0|0
  • Spora ğerek yok kilolu olduğunu düşünüyorum sadece yürüyüş. Ve günde. Bir kaç kez kollarınla sağa sola dönn

0|0
    0|0
  • Dostum yemene içmene dikkat edeceksin, fazla karbonhidratlı şeyler yememen gerekiyor. Eğer evde çalışacak isen bacakları karna çekme hareketi, squat, mekik, çapraz mekik ve sırt mekiği çekebilirsin. Terlediğini, yorulduğunu hisset :))

0|0
    0|0
  • alternatifsiz Squat! Her kadının yapması gerekiyor!

0|0
    0|0
  • 2-3 kilo için bu kadar strese ne gerek var ekmek yemeği kes akşamları 30 dk yürü oldu da bitti maşşallah desinler ;)

0|0
    0|0
  • valla spor salonuna gidersen orda bütün aletler var. bana sorarsan en iyi spor hızlı tempoda yürüyüş yapmak. havalar da tam yürüyüş havası zaten :))

0|0
    0|0
  • Ne yersen ye ama sakın ekmek yeme,bol bol yürüyüş yap,Sakın abur cubur yeme (özellikle cips ve çikolata ) ama düzenli olarak mutlaka yürüyüş yap :)

0|0
    0|0
  • bacak inceltme sadece bisiklette olur başka şekilde olmaz

0|0
    0|0
  • video istersen spor için süper hareketler var elimde

0|0
    0|0
  • Bakımlı olsany eter aslinda ama bir hatunda en önemli seyi söleyim sana :D benden bir kıyak olsun

0|0
    0|0
  • bı tavsıye sadece ekmek yemeyı bırak bol bol yürü hamur ıslerınden uzak durman yeterlı zaten

0|0
    0|0
  • Bisiklet cevir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Diyetler gerçekten zaman alıyor ve benimde canımı sıkıyor. Ben sadece ekmek yememeni ve yürüyüş gibi basit şeyleri yapmanı öneririm. Ama eğer spor yapabilirsen her kası çalıştıran bir spor gerekiyor. Bence bunun örneklerinden iyi bir spor olaran tenisi dene.

0|0
    0|0
  • maydanoz suyu içiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...